coming home funkcija na 307

coming home funkcija na 307

BHT Ovisnik
nisam ni ja za ovo znao:lol:
rekoh da oprobam sinoc,ugasim auto,upalim duga i zakljucam kad za nekh po' minute il manje se ugase,rekoh da oprobam opet.opet ih upalim,al ne zakljucam auto i opet se isto ugase:D fora:D
 
Član
ja samo odmah skontao tu funkciju kad sam kupio 407icu,mogu da upalim preko dugih svjetala kao i vecina...al mogu i da na boardu nastimam kolko dugo da svjetle i kod mene svjetle 30sec...al samo kad zakljucam auto,volio bi nastimati da mi svjetle i kad otkljucam,zna li neko moze li se to nastimati :icon_question:

al mocna stvar pogotovo mi se svidja kad zakljucam auto i taman se svjetla ugase kad udjem u kafanu ;)
 
Legend
radi li ovo na fabii, bas cu danas probati, zivo me interesuje, eh sad jel rucicu povuci prema sebi tj. za blicanje ili suprotno z paljenje dugih zna li neko, uostalom isprobat cu:icon_biggrin:
 
Član
Nexus je napisao(la):
radi li ovo na fabii, bas cu danas probati, zivo me interesuje, eh sad jel rucicu povuci prema sebi tj. za blicanje ili suprotno z paljenje dugih zna li neko, uostalom isprobat cu:icon_biggrin:
Prema sebi povuces rucicu,kao da blicas
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Radi li ovo za 206-icu? Kiša napolju, ne da mi se sad izlaziti i probavati. Znači, kad ugasim auto, samo blicnem, bez da aktiviram duga svjetla? Kod mene su inače i svjetla i osvjetljenje u autu automatski, imam samo opciju da podešavam jačinu unutrašnjeg osvjetljenja. Kad izađem iz auta, ako ga ne zaključam, svjetla gore još nekih, 10, 15, 20 sec., nisam mjerio, ali kad zaključam auto, gase se automatski.

Radi kod mene je to tako, ugasis auto, ostanu svijetla da gore nekih 20-tak sec ili ako zakljucas auto ranije ona se ugase.

Ima svakavih gluposti, samo je fazon otkljucati BSI koji to sve upravlja =)

PS

Jedna greska i jebali ste jeza sa BSI-em da napomenem =)
 
Top