Cobra ESD7000 radar detector ?

Cobra ESD7000 radar detector ?

Član
laser-interceptor-triple.jpg.gif


:D
 
Član
Kupio ja antiradar, i zakeljio ga ispod šajbe, i sav sretan idem autocestom iz Zagreba 220km/h kad odjednom pođe pištati i sve se lampice upalile, i dok sam ja skužio da trebam stisnuti kočnicu, ukaza se lizalo......

-Mislim da je najbolja opcija ovaj jammer, ili ti ga ometač radara, ali i njih imaš više vrsta, što znači ako čak i eliminiraš sve lasere sa svojim uređajem, postoje i radari koji rade na drugačijem principu, ali također i presretači.... tako da, prije ikakve kupovine, pročitaj ovaj članak...kod nas je isto ili slično.. http://www.4kotaca.net/HR/wiki-info/jammeri-jaci-od-policije.htm
 
Član
Interceptor što se tiče jammera, cijena je oko 750KM + ugradnja... a nije antiradar, već radar detektor, to ti nema nikakve svrhe sad, jer čim ti zapišti ti si uhvaćen, laserski snop je uzak, i može naciljati samo tebe... prije je funkcionisalo sa starim radarima koji su raspršavali radio talase, i onda ti pišti iako u nekog drugog puca itd (kao kad prođeš pored benzinske pumpe). Nemoj džaba bacati pare u to ;)
Ako ti pronađu ovaj jammer, biće ti veselo :D
 
BHT Ovisnik
hmmm sta reci...:D
ovaj jammer se cini dobra stvar,ali koliko vidim vrlo lako mogu otkriti da ga imas,koliko se sjecam bila je o njemu tema,da cak nije deyo postavljao,u far ugradnja da se ne vidi...
dok ovaj radar detektor mi se cini dobar ako na vrijeme otkrije udari po kocnici...
 
Član
Da se to ugraditi da se nevidi, i nemože se to ba u far ugraditi :) i to jedino radi ali sigurno, al opet ti ostanu kamere :) i presretači...
 
Član
Ma ugradiš u karambolku negdje, kod mene se ne primjete, a prekidač je sakriven. Za kamere imaju folije za tablice... a za presretače, kočnica i desni žmigavac :D
 
BHT Ovisnik
e da,gdje da nađem folije,na ebayu nisam nasao osim za kockaste tablice:icon_question:
 
Član
Najbolje je GPS uredjaj, maltene bilo kakav, moze i telefon, pa skinuti POI fajlove i za kamere i za patrole i to sto posto radi, mene spasilo sto puta do sad.

Nekad na nekim mjestima se koci bezveze i prodje sporije ali je po prilicno dobro pokriveno sve.

A nijedan detektor ne moze da detektuje ove kamere jer one rade na senzore koji su ukopani u asfalt, ima detektora koji imaju i GPS u sebi pa isto se ucitaju ovi POI fajlovi ali opet taj detektor je viska uredjaj, samo treba GPS.

Recimo za laserske radare detektor kad zasvira kasno ti je ako su tebe mjerili jedino da mjere nekog drugog ali do tad ces skontati i sam ocima bez detektora.

Tako da je GPS i jeftinije i po meni bolje rjesenje, a jos imas i navigaciju usput ako se gdje izgubis :D
 
BHT Ovisnik
@menjic
jel postoji gdje tutorial kako staviti i gdje skinuti,imam nokiu c5,navigacija izvrsno sluzi pa da oprobam i to ?

@deyo
koliko je ovo tocno,jel ovo kao gdje najcesce budu il...gledam ovdje za mostar,policija bude na ovom mjestu cesto,ali danas ne...

nisu folije u boji da se toliko primjete,a niti se nasi policajci susrecu s njima...gdje ih ima u nas kupiti i po kojoj cijeni ako tko zna ?
 
Član
hoćeš da ti poklonim za 1000km :D cole, to su punktovi, gdje su bili, ne mora da znači ništa. folije sam imao, bile su 20$, ali nemam više a ni odakle ih nabaviti (takve).
 
BHT Ovisnik
e jbg...sve sto nađem je za USA,a za ove nase traze po 150$...pih,jeftinija mi kazna:D
 
Član
POI ti je dzaba ako vec imas navigaciju :)

Ako ti je garmin na telefonu pun je net uputstava kako se ubacuju, ukratko na google pisi "POI Loader" pa skini to ti je Garminov programcic za ubacivanje POI-a u navigacije. Onda ti evo link za skidanje POI-a :

http://poiplaza.com/index.php?p=dc&c=9

Skini sve sto ima veze sa policijom, znaci imas Fixed Cams, Mobile Cams i jos nesto ne mogu se sjetiti ali imaju tri pregledaj polako.

Kad ubacujes konektujes telefon kao mass memory ili izvadis karticu i ubacis u citac onda pokrenes ovaj program i polako citaj sve sta pise, imas u toku ubacivanja jednog fajla da podesis sta ubacujes, na koliko metara prije da te upozorava ......

Recimo za Fixne kamere, mislim da su vec sve na senzore u asfaltu a ne radarske ti je dovoljno 300-400 metara, a na mobilne stavi i 900 slobodno.
 
Top