Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

neki dan u prolazu u Konjicu vidim golfa duju, bijelu... ja msm da sam ovdje na forumu vidio bijelu dvicu da na zadnjem staklu ima naljepnicu, nesto kao orao ili tako nesto, dotjerana...:D ako neko zna ko bi to mogao biti :icon_confused: uglavnom vidjen je na izlazu iz Konjica prema Sarajevu :icon_smile:
 
cini mi se da sam vidio igy-ja,prolazio kroz rajlovac neki dan nezz tacno koji,radim tu u pizzeriji pa ovako cesto bacim oko da vidim hoce li ko poznat naletiti.:D
 
Član
emirex kod televizije oko 9, bekir isto tako nekako......benjo cini mi se s 5icom se ganja po gradu....i tako :) s1ck, stilo i mooamer se ne racunaju, inventar :lol:
 
Član
trizex je napisao(la):
emirex kod televizije oko 9, bekir isto tako nekako......benjo cini mi se s 5icom se ganja po gradu....i tako :) s1ck, stilo i mooamer se ne racunaju, inventar :lol:

Koliko sam uspjela vidjeti i ti si pored mene proletio,opasno rezi :)
 
PoLo9n3 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
emirex kod televizije oko 9, bekir isto tako nekako......benjo cini mi se s 5icom se ganja po gradu....i tako :) s1ck, stilo i mooamer se ne racunaju, inventar :lol:

Koliko sam uspjela vidjeti i ti si pored mene proletio,opasno rezi :)

ne znam ja :D kad, gdje? :)

na pofalicima kod ekonomske skole oko 21:30 h

ljudi i ja sam snjirao kroz pofalice veceras ako me skuzite zovite da kafu pijemo,novi sam u rajvosa. :)
 
dewillrock je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
emirex kod televizije oko 9, bekir isto tako nekako......benjo cini mi se s 5icom se ganja po gradu....i tako :) s1ck, stilo i mooamer se ne racunaju, inventar :lol:

Koliko sam uspjela vidjeti i ti si pored mene proletio,opasno rezi :)

ne znam ja :D kad, gdje? :)

na pofalicima kod ekonomske skole oko 21:30 h

ljudi i ja sam snjirao kroz pofalice veceras ako me skuzite zovite da kafu pijemo,novi sam u rajvosa. :)
ja vcrs obisao citav grad nikog nisam vidio,dodjem u vog vidim BMW316_90god :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
dewillrock je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Koliko sam uspjela vidjeti i ti si pored mene proletio,opasno rezi :)

ne znam ja :D kad, gdje? :)

na pofalicima kod ekonomske skole oko 21:30 h

ljudi i ja sam snjirao kroz pofalice veceras ako me skuzite zovite da kafu pijemo,novi sam u rajvosa. :)
ja vcrs obisao citav grad nikog nisam vidio,dodjem u vog vidim BMW316_90god :D

i ja sam samo vidjela trizex-a i nekog plavog opela sa zlatnim felgama,ali ne znam ko je u pitanju :)
 
Član
Nisam siguran, al' mislim da sam sinoc na Ilidzi Armina vidio (Tojota Supra?)
Htjeo sam prici, al kotam, mozda nije on pa da se bezze ne izofiram:D
 

IGY

Član
dewillrock je napisao(la):
cini mi se da sam vidio igy-ja,prolazio kroz rajlovac neki dan nezz tacno koji,radim tu u pizzeriji pa ovako cesto bacim oko da vidim hoce li ko poznat naletiti.:D

moguce je, radim u Rajlovcu pa sam svaki dan na toj relaciji ;)
 
Top