Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Početnik
strujaze je napisao(la):
Manje vise ko i svakog dana kod mene u servisu sarajlic smara :D ,i limpi mi mavratio da me pozz...poslje na kahvi upracen aldin tdi sa onim svojim opakim SEJOM :D sto sarajlic spominje....sta reci seat je preljep ;)

dobro necu vise :icon_biggrin:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
Manje vise ko i svakog dana kod mene u servisu sarajlic smara :D ,i limpi mi mavratio da me pozz...poslje na kahvi upracen aldin tdi sa onim svojim opakim SEJOM :D sto sarajlic spominje....sta reci seat je preljep ;)

dobro necu vise :icon_biggrin:

znam neces vise........... a ni manje....................




ISTO CES ko i do sad :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
strujaze je napisao(la):
Manje vise ko i svakog dana kod mene u servisu sarajlic smara :D ,i limpi mi mavratio da me pozz...poslje na kahvi upracen aldin tdi sa onim svojim opakim SEJOM :D sto sarajlic spominje....sta reci seat je preljep ;)

onaj seat je kupljen,sad ga voza jedan momak iz Zenice,koliko sam skuzio,sa jalije...
 
Član
Shelby je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
Manje vise ko i svakog dana kod mene u servisu sarajlic smara :D ,i limpi mi mavratio da me pozz...poslje na kahvi upracen aldin tdi sa onim svojim opakim SEJOM :D sto sarajlic spominje....sta reci seat je preljep ;)

onaj seat je kupljen,sad ga voza jedan momak iz Zenice,koliko sam skuzio,sa jalije...

vrlo moguce, aldin je prodavao street reptile-a:cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
Shelby je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
Manje vise ko i svakog dana kod mene u servisu sarajlic smara :D ,i limpi mi mavratio da me pozz...poslje na kahvi upracen aldin tdi sa onim svojim opakim SEJOM :D sto sarajlic spominje....sta reci seat je preljep ;)

onaj seat je kupljen,sad ga voza jedan momak iz Zenice,koliko sam skuzio,sa jalije...

vrlo moguce, aldin je prodavao street reptile-a:cool::cool:

steta...
bought,not built! :123:
 
Član
Shelby je napisao(la):
nešto malo,ljuto,juri uz nadvoznjak :p aka Limpi
i metalmir kod rome,miruje lav :D

mozda sam zurio na bazen :D ma nezz ni sam :lol:


a dakle prodana je ibiza od aldina... vidim stalno je ovdje po gradu, neki dan se mota i ovdje mi u mahali, reko "domaci" je neki momak voza, stranci se ne zavlace :D ... al samo nezz, preko lezec na mokama nema sanse da predje., kad tamo kod muzicke, skroz nakoso prolazi... al dobra je ibiza, samo steta, bought., not built sto kolega adi kaze :icon_biggrin:
 
Član
maloprije u zavidovicima vidjen onaj decko iz zepca, zuti golf II sav zatamnjen, cini mi se da se zove Mato, il tako nesto, prodje jednom, pa poslije jos jednom, neki bassovi se cuju
 
Vidio nekog E30 BMW-a,prije gradca neke cetiri rore nazad,neki fazoni borbet-a.... :D

vidio DJ_Marka@ u plocama,ja mu blicam i sviram a covjek nista....
Vidio sma cini mi se i zelu u konjicu..
Vidjen i plavi M3 E30,neznam koji je nick ali bio je na skupu u mostaru...
I sve to u nedelju :icon_smile:
 
Član
e konacno i ja vidjo u gradu VI R (selmir_tz) ispred mercatora, onda zatvoras cini mi se u mercatoru u garazi:icon_biggrin:
 
Član
Jao pa Nermine covjece sto nisi zvao valjda mi imas broj jos mogli smo negdje na pice :S A sigurno te nisam cuo od muzike i jesi siguran bas da sam ja bio :D
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
hahaha i ja sam tebe kasno skonto , nisam bio siguran jesi ti ili ... Nikad ti ja nepalim svjetla osim po noci :D

danas te opet vidio kod capljine neki servis i autopraona :cool:
parkiran peugeot,blizu magistrale..ni ja ih ne palim u Mostaru nikada po danu ;)

i vidio sam u Zaostrogu nekog BMWa e30 plavo-ljubicasti 4 rore borbetice..bio je na skupu u Mostaru ali neznam ko je :icon_biggrin:
 
Top