Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

LSD

Član
nermin suljagic je napisao(la):
vidjen danas LSD u lukavcu,dosao po crnce koji sljakaju za njega dok lezi kod kuce(kofol prehlade i folovi) :D

posle me otrese guja od Roki-a,bio sam bez sanse,proleti ko blizard.... :123:

takodje..zaboravih ja napisati...
suti ne odaji me :D
 
Član
hehe ugl sivi clio ... :p aaa maloprije oko 9 mislim da joj ide nik Gti_16 voza hyundai coupe zuti malo smo se ganjali...heh :D;)
 
Početnik
nezna kako se zove veceras sam vidio na dobrinji 4 audi 3 ja mislim metalik sa preljepim stopkama zatamljena zadnja bocna stakla preljepa stop se svjetla :D
 
roki_actros je napisao(la):
@nermin suljagic: Skontao sam te na kilometar :lol: pa sam samo htio provjeriti jesi li ti :D

Zasto li,bas sam se vukao ko baja po poledici...jest nam zaledilo majko mila,trebao si vidjeti kako sam zadriftovao kod skretanja za strasanj svi mi se kandilji popalili na bord-u,hehe
 
Član
Limpi je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
Standardno Limpi i danas kod mene na poslu dosao me smarati :Di donio kojekakvih korisnih sitnica ;)

jesam ti vrecu donio kao onaj did mraz :D a danas na vlasicu, parking iza rampe odmah tu, jetta, grudnjak, zatamljena, od clana dinozzo mislim :icon_question:

taj sam :D ,gdje si ti to bio parkiran?
 
Član
a ti si bio znaci, ma bio sam blizu i parkiran u istom redu, dosao nesto uzet iz auta, kad vidim odmah do rampe dosla jetta cunerska :D :cool: doduse bio sam sa octavijom, fabia mala, nemam kud sa skijama :lol:
 
Top