Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
riki_gsi_16v_2 je napisao(la):
aditas danas se parkira na svoje mjesto izadje iz auta al nisam mogo skontat da si ti reko da se ne izofiram kad kasnije vidim hondu hehehe ja bio ondje gdje si ti parkiro sa crvenim kamioncicem od firmne

;) na kosevskom? javi se iduci put..;)

D_cash je napisao(la):
Adi..slobodno navrati.. :D aa 187 oko 9 i 15 u buca potoku pali sva 4 :pP

..hocu.. imas li filter ulja za hondu civic 2003.? hehehe... salim se.. :icon_smile:;)
 
Aditas je napisao(la):
riki_gsi_16v_2 je napisao(la):
aditas danas se parkira na svoje mjesto izadje iz auta al nisam mogo skontat da si ti reko da se ne izofiram kad kasnije vidim hondu hehehe ja bio ondje gdje si ti parkiro sa crvenim kamioncicem od firmne

;) na kosevskom? javi se iduci put..;)

D_cash je napisao(la):
Adi..slobodno navrati.. :D aa 187 oko 9 i 15 u buca potoku pali sva 4 :pP

..hocu.. imas li filter ulja za hondu civic 2003.? hehehe... salim se.. :icon_smile:;)



ja ja na kosevskomm :icon_biggrin:
 
Član
Pike_Gti (cini mi se taj nick) kod NipeX-a sinoc, obilazi oko nekog bmw-a 7-ica cini mi se :D Lijepa ibiza pravo ;):cool:
 
BHT Ovisnik
anes_mo danas oko 3 na raskrsnici kod fabrike duhana s desna prolazi ispred dj_marka i mene,smeta nam:D
 
Maloprije u gradu vidjena Opel Corsa,sive boje sa izbacenim celicarama,mislim da nisu sirene vec samo srce okrenuto na drugu stranu,,i mislim da je ona sto ju je IGY slikao,,e sad cija je to vec ne znam :D :D
 

IGY

Član
nije to ta sto sam je ja slikao :)
ona je drugo tj zimsko auto od JD neko mjenja gume neko mjenja auta za zimu :lol::lol::lol:
 
IGY je napisao(la):
nije to ta sto sam je ja slikao :)
ona je drugo tj zimsko auto od JD neko mjenja gume neko mjenja auta za zimu :lol::lol::lol:

al ne bih reko da je JD vozio,ili ja nisam vidio dobro :D
jebiga moze mu se,al je peh dva opela mora mjenjati :D :D
 
Top