Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Elvis_h njegov audi parkiran u Kalesiji ispred Slatkog coseta ja kreno u bingo kad ono poznat mi audi :D extraa samo sta si ono lijepio po Haubii neko se haman nesto ucio :D HAHAHHAHA
 
Član
Beni je napisao(la):
Elvis_h njegov audi parkiran u Kalesiji ispred Slatkog coseta ja kreno u bingo kad ono poznat mi audi :D extraa samo sta si ono lijepio po Haubii neko se haman nesto ucio :D HAHAHHAHA

e ono ti je majstorluk trebalo je biti zastita od kamencica i bilo je dobro dok nije prvo sunce ugrijalo i vidio si rezultat...
 
Član
_nerko_ u kal,,elvis_h jbt al si me iznenadio :lol: zamislio sam se bio,onda sajo i buraz svaki dan nemoze covjek proc zauzeli su put trebate naplatnu rampu stavit:D
 
Član
sta je ono edo kadilak usamljen na parkingu,vodi ga sa sobom nek gleda kako se zabavlja :D btw jesi li ti sa nekom svirenom ono iz parka svirao ? :lol:
 
Član
ma moram ga pocet ucit bez mene malo,kud hod ja i on hoce,jedino da sviram na onu stvar vidio si da sam bio sa zenskom :lol:
 
Član
samo na finom je mjestu bio,nijedna mu treba nije promakla :lol: a Bgmi cula se neka ona pijacarka svirena pa sam se zato okretao i tako te i vidim...a inace nebi,sunce me spicilo sa lijeve strane,nisam mogao da gledam
 
Top