Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
cini mi se da je maloprije col3 se trkao sa fabiom nekom na bulevaru,nek se javi ako jeste :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
hahahahaahah jeste jeste,ovaj me šejtan založio:lol::D jos idem od franjevacke rkeoh ko da gledam sad ce se ovaj izbaciti pa stisnuti:D
a gdje si ti skrabo u svemu tome bio ?:D

ma suti,dole mi posao preko nosa kad sam ga uzeo,mislio sam da se continental nemoze istrositi,ali su mi prednje za *****,ne riskiram pun ako vidim da nije to to :D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
hahahahaahah jeste jeste,ovaj me šejtan založio:lol::D jos idem od franjevacke rkeoh ko da gledam sad ce se ovaj izbaciti pa stisnuti:D
a gdje si ti skrabo u svemu tome bio ?:D

ma suti,dole mi posao preko nosa kad sam ga uzeo,mislio sam da se continental nemoze istrositi,ali su mi prednje za ku*ac,ne riskiram pun ako vidim da nije to to :D

mene ste uzeli na semaforima kad hoces na lucki most :cool: :cool:
Lagano ja,sta ces drugo :lol::lol: :123:
E dobro ste,nisam siguran bio jer je cudna boja u mraku,al ikontam ko ce drugi sa volvom se trkati nego ti ;);)
 
BHT Ovisnik
ako vidis volva nemozes nikoga drugo vidjeti za volanom osim mene,svoje auto nedam ni starom:D volva nema vele u nas,jos zatamnjenih pogotovo:D
nisam te ja kužnuo,nisi bio sa svojim golfom ?
 
Član
mk3_16v maloprije ode uz forticu,krizali smo se ali kasno ja skontao njega,a on mene nikako nije mogao skontati :lol: :lol:
 
Top