Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Druze nisam uzeo seata... ostavio sam focusa jucer je fokus skoro cijeli dan bio pred merkatorom... Mahe kakve su mu nove felge jel mu fino stoje ?????
 
Član
Nexus je napisao(la):
muma maloprije po stupinama sa nekim bling bling felgama:D

HAHAHHA :)

mahe007 je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
Druze nisam uzeo seata... ostavio sam focusa jucer je fokus skoro cijeli dan bio pred merkatorom... Mahe kakve su mu nove felge jel mu fino stoje ?????

Meni su dosta dosta bolje od onih sto su bile;)


Uploaded with ImageShack.us
paparazo:D

Dobor si ga uslikao :))))) jos samo da mu je onaj branik na njemu :D bilo bi jos bolje
 
Član
Juce tamno plava Ibiza AMK Venom na kruznom toku na Mostarskom, Edinko na kovacima, mimoisli smo se, svirao sam sa lagunom al mislim da nije skontao :cool:
 
Član
danas u ze edo babic, na semaforima smo se sreli i pozz, dobro me skuzio, ja nisam ni onog bmw-a upratio dok se nije javio
 
Član
ervixovog maxa vidjam vec par dana, i veceras ga vidio al neka plavusa vozi ;)

talin kec na jali, jedva sam skontao, pricao na mobitel, a i sad kontam jel onaj mat crni audi cabrio nekog s foruma ? i njega stalno vidjam :cool:

neki dan na brcanskoj plavo crni golf, znam da je tu, al nemam pojma ciji je, bio sam iza njega, zaboravio blicnut :lol:
 
kavaz je napisao(la):
ervixovog maxa vidjam vec par dana, i veceras ga vidio al neka plavusa vozi ;)

talin kec na jali, jedva sam skontao, pricao na mobitel, a i sad kontam jel onaj mat crni audi cabrio nekog s foruma ? i njega stalno vidjam :cool:

neki dan na brcanskoj plavo crni golf, znam da je tu, al nemam pojma ciji je, bio sam iza njega, zaboravio blicnut :lol:

Ma buraz to je nemoguce :) sinoc s max bio u garazi a ja focusa vozio...
 
Legend
Ervix_focus je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
ervixovog maxa vidjam vec par dana, i veceras ga vidio al neka plavusa vozi ;)

talin kec na jali, jedva sam skontao, pricao na mobitel, a i sad kontam jel onaj mat crni audi cabrio nekog s foruma ? i njega stalno vidjam :cool:

neki dan na brcanskoj plavo crni golf, znam da je tu, al nemam pojma ciji je, bio sam iza njega, zaboravio blicnut :lol:

Ma buraz to je nemoguce :) sinoc s max bio u garazi a ja focusa vozio...

Oj bombe s neba pa u rebra PLAVUŠA :lol:

Ovo je miniran post :)
 
Top