Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
ArminM je napisao(la):
danas u ze edo babic, na semaforima smo se sreli i pozz, dobro me skuzio, ja nisam ni onog bmw-a upratio dok se nije javio

:D:D
gledam, polo, sociva, nema ko drugi bit...kad vidim i faca tvoja:lol:
čika kure kupio novog bmwa, ne čuje se a radi :lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas u ze edo babic, na semaforima smo se sreli i pozz, dobro me skuzio, ja nisam ni onog bmw-a upratio dok se nije javio

:D:D
gledam, polo, sociva, nema ko drugi bit...kad vidim i faca tvoja:lol:
čika kure kupio novog bmwa, ne čuje se a radi :lol:

:lol::lol::lol:, meni se ba spavalo, nista vidio nisam, naocalama sam sakrio podocnjake:D
 
Član
Vidjam i ja ervixa non stop.... al ja pretezno budem s motorom.. ili sa pezoom ili ga vidim iz kafica :))) uglavnom ervixa svaki dan
 

LSD

Član
ja primijetim samo ove s glasnim autima..poput lovera :D juce pored SAS-a u priboju...
Puki rano ujutro brusi...al ogradu ne felge ;);)
 
MuMa je napisao(la):
Vidjam i ja ervixa non stop.... al ja pretezno budem s motorom.. ili sa pezoom ili ga vidim iz kafica :))) uglavnom ervixa svaki dan

Ti si nonstop u zivinicama,prekjucer smo se sreli na raskrsnici kod omege,ispratio si boru pogledom(karavan,tamnoplava,18" felge)
 
Član
M4rko sinoc na Petrolu, zapravo ja cekao da izađem sa Petrola kad on prođe sa 206icom u koloni :D
Svirao sam ne znam je li skontao
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
Vidjam i ja ervixa non stop.... al ja pretezno budem s motorom.. ili sa pezoom ili ga vidim iz kafica :))) uglavnom ervixa svaki dan

Ti si nonstop u zivinicama,prekjucer smo se sreli na raskrsnici kod omege,ispratio si boru pogledom(karavan,tamnoplava,18" felge)

Zapala mi za oko nikad mi se nisu svidjali karavani ali kod tebe je stvarno extra
 
Član
prije sat u Jelahu vidjena astra ljubicasta ja mislim :D carbon preko haube da nije sa foruma i juce u Kotor Varosu calibra crno-plava sa petokrakama
 
Top