Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

IGY

Član
daki je napisao(la):
JD. je napisao(la):
daki je napisao(la):
igy ibiza parkirana sinoc nize vanija na stanici u zimskom izdanju, crni stilo nesto nize niz ulicu..

vidio sam i ja tvoj bibi kod city puba :p

Naj lakse za parkirat petak i subotu navece :) samo mora se malo poranit hehe :p jos placanje mobacom ma nema bolje :p

vidio sam i ja jos se pitam otkud mi je poznat ovaj auto :icon_biggrin:

a iza 8 se ne placa nikako tako da ako si mobitelom placao uzalud je bilo :cool::cool::cool:
 
Legend
IGY je napisao(la):
daki je napisao(la):
JD. je napisao(la):
daki je napisao(la):
igy ibiza parkirana sinoc nize vanija na stanici u zimskom izdanju, crni stilo nesto nize niz ulicu..

vidio sam i ja tvoj bibi kod city puba :p

Naj lakse za parkirat petak i subotu navece :) samo mora se malo poranit hehe :p jos placanje mobacom ma nema bolje :p

vidio sam i ja jos se pitam otkud mi je poznat ovaj auto :icon_biggrin:

a iza 8 se ne placa nikako tako da ako si mobitelom placao uzalud je bilo :cool::cool::cool:

He jebemu :( :D djabe dado 2 km vidim ja kaze sms vazi do ponedeljka al gotovo kad je oslo :) hehe halal
 

187

Član

187

Član
D_cash je napisao(la):
haha alene....hah a sta ces na dobrom mjestu trafika...jedino da pocnem da zmirim..hahah

ma ne moras brate zmirit, prodaj nesta nemoj samo gledat ko kad prodje xD

:lol::lol::lol:
 
Vidio sam u Bihacu neki dan clana sa bijelim Renault 19, AldinBih takodjer sa Yetiem, bio i u Cazinu, nidje nikoga od poznatih cunera:D
@nermin_sullagic, hahaha taj Renault 4 je bio neko vrijeme parkiran ispred moje zgrade u Sarajevu, ZG table cini mi se...
 
Član
@ MTR
Jel moguce da sam tvoju cetvorku vido u Novom Travniku u nedjelju, farovi, xenoni, stope, zatamljen-a, na ratkapama?
 
Top