Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Administrator
Nexus je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
nexi i sandru ustupio mjesto, trizex na jali, nenadov punto parkiran ispred D bloka...

hvala brate za mjesto ;) takodjer triza i smajke na jali:cool:

Sandro je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
nexi i sandru ustupio mjesto, trizex na jali, nenadov punto parkiran ispred D bloka...

;) legenda



ma reko kad vec ustajem da vam rezervisem mjesto:D:lol:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Mens'ucinilo ope onaj Limpi na Bulevaru danas oko 2-3 , pocet cu ga sanjat :D

:lol: a jes vidio, skoda se kotrlja iako radi kao kombajn :D

hahaha zar nisi rekao da ce odspavati zimski san :lol::lol: nedas joj mira, dusu joj vadis :D:D

mah, ako je sudeno da rikne, neka umre na cesti, bolje tu nego u garazi :lol: sace brzo, u utorak ide doktoru, da se radi endoskopija i gastroskopija, pa vicemo... a rekao doktor, moze po gradu, nije daleko slepat onda :D
 
Limpi je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Mens'ucinilo ope onaj Limpi na Bulevaru danas oko 2-3 , pocet cu ga sanjat :D

:lol: a jes vidio, skoda se kotrlja iako radi kao kombajn :D

hahaha zar nisi rekao da ce odspavati zimski san :lol::lol: nedas joj mira, dusu joj vadis :D:D

mah, ako je sudeno da rikne, neka umre na cesti, bolje tu nego u garazi :lol: sace brzo, u utorak ide doktoru, da se radi endoskopija i gastroskopija, pa vicemo... a rekao doktor, moze po gradu, nije daleko slepat onda :D

haha ljudi ce pomisliti kreno traktor na oranje :D ma do grada valjda moze, jebat je onda ako ni to nije u stanju :D:lol:
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
daki malo prije kod crvenih 7... neko crveno auto ga propusta, a ja ga ne propustam:lol:... svirao sam mu:cool::cool:


Eh skonto sam te svirno sam i ja tebi, a ono neke zene u kolima :) pustaju da prodjem :)
 
Administrator
cuo sam da si svirno:cool: vidim ja da neko stade da te pusti a ja zaobilazim, nisam ni vidio da si ti dok ih nisam zaobisao:lol:
 
Top