Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Početnik
vidio sam i ja nekog saxa veceras, crnog, ne bi ga ni primijetio da ne bije u oci lampica od rezerve ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
vidio sam i ja nekog saxa veceras, crnog, ne bi ga ni primijetio da ne bije u oci lampica od rezerve ;)

zar vam nije dosta :lol::lol::lol:

btw smajke, trizex, stilo, mooamer, oggy na kafi
noke i kockica dvadeset i nesta na parkingu
 
Član
s1ck je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
vidio sam i ja nekog saxa veceras, crnog, ne bi ga ni primijetio da ne bije u oci lampica od rezerve ;)

zar vam nije dosta :lol::lol::lol:

btw smajke, trizex, stilo, mooamer, oggy na kafi
noke i kockica dvadeset i nesta na parkingu

ma bolje i lampica od goriva nego rotacija od vatrogasaca kao safety car!heheheheheahhahahahaha:smajli41: kad mi se izvlaci samo duzinu-dvije!!!:):)
 
Početnik
ja sam VIP, moram imat pratnju, u mom slucaju vatrogasci :D vracam se iduce sedmice sa ispravnim kocnicama, i onda idemo na crtu, nema kocenja do kraja, da ti se izvucem za 3 duzine tramvaja :D

:icon_exclaim:
 
Član
Oggy je napisao(la):
ja sam VIP, moram imat pratnju, u mom slucaju vatrogasci :D vracam se iduce sedmice sa ispravnim kocnicama, i onda idemo na crtu, nema kocenja do kraja, da ti se izvucem za 3 duzine tramvaja :D

:icon_exclaim:

jesi V.I.P da ne planes i neizgoris u kecmanu,a te 3 duzine mozes kad budem yugu 45 vozio!sanjaj decko al tad idemo autoput da ti pokazem par stvari! :p :p :p
 
Član
Ide li taj Saxo u Gradisku? I nije Saxo za autoputa, imas osjecaj da ce poletit na preko 180 :D

A tesko ces na kecu srediti kocnice bez zamjene komplet sistema, u suprotnom 3-4 semafora maks i onda se moli da stane...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ide li taj Saxo u Gradisku? I nije Saxo za autoputa, imas osjecaj da ce poletit na preko 180 :D

A tesko ces na kecu srediti kocnice bez zamjene komplet sistema, u suprotnom 3-4 semafora maks i onda se moli da stane...

neide brate jos,a sto se tice autoputa ja i ovaj drug(koji ima 95 kila)smo ga navukli na 220km/h imam snimak jedino ako nelaze sat,i mogu ti reci da nije los osjecaj bgm a pusti ba oggy-ja sve zajebancija al budimo realni nemogu mu prismrdit,ipak je tu razlika sto se tice performansi u svakom pogledu od cm3,ks,obrtnog +TURBO s tim da je masa auta pa hajmo reci gotovo ista,ja sam prezadovoljan ipak 2 duzine su nista!al et svako gleda na drugaciji nacin!;);)
 
Član
Moze on nagurati stvarnih 210-ak km/h i jos 10-ak onih sto laze brzinomjer, to je okej. Oggyev Golf je vozio 14.6 kod starog vlasnika, to je znacajno brzi auto :D Ak te uzme samo 2 duzine, onda ti auto leti. Mene onaj sivi Megane Sport iz Sa, sto vozi 14,4 uzme 5-6 duzina. Samo odmice i odmice :icon_biggrin:
 
Član
Danas sam imao okršaj od Prijedora do Banjaluke sa nekim Passatom 6, da nije neko sa foruma, a i ako jeste, sumnjam da će potvrditi?:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Danas sam imao okršaj od Prijedora do Banjaluke sa nekim Passatom 6, da nije neko sa foruma, a i ako jeste, sumnjam da će potvrditi?:D

:lol::lol::lol::lol::lol: jesil mu pokazao znanje
 
Član
ArminM je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Danas sam imao okršaj od Prijedora do Banjaluke sa nekim Passatom 6, da nije neko sa foruma, a i ako jeste, sumnjam da će potvrditi?:D

:lol::lol::lol::lol::lol: jesil mu pokazao znanje

Bilo je svašta.:D
Baš će mi biti žao ako ne saznam ko je bio, bilo je interesantnih detalja.:D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Moze on nagurati stvarnih 210-ak km/h i jos 10-ak onih sto laze brzinomjer, to je okej. Oggyev Golf je vozio 14.6 kod starog vlasnika, to je znacajno brzi auto :D Ak te uzme samo 2 duzine, onda ti auto leti. Mene onaj sivi Megane Sport iz Sa, sto vozi 14,4 uzme 5-6 duzina. Samo odmice i odmice :icon_biggrin:

neznam brate et oggyja pa nek kaze kako jeste!neznam jos moram se izmjerit i onda cu znati koliko sta i kako!pozz
 
Član
danas u zenici sa clanom struja pio kaficu, vidio sam i clana Astra sa svojom peticom, usijala se, ko da je firsko iz praonice izasao
u povratku kuci sreo sam sarajlica sa passatom;)
 
Top