Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
veceras crna cetvorka kod hotela tuzla, na vratima naljepnica www.bhtuning.com .. ko je ovo bio :icon_question:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
veceras crna cetvorka kod hotela tuzla, na vratima naljepnica www.bhtuning.com .. ko je ovo bio :icon_question:

ako je 4 vrata iz Lukavca je i pise BH-tuning.com:lol::lol::lol:

zapalo mi je za oko pise- bh.tuning.com, da cetvera vrata... :icon_smile:

ma ja to je ta cvrka..ovdje je iz Lukavca covjek...
ucitelj,nastavnik sta je vec...nema nikakve veze s forumom ...on tako kupio tu cvrku s natpisom tim:lol::lol:
 
GOLF TZ je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
veceras crna cetvorka kod hotela tuzla, na vratima naljepnica www.bhtuning.com .. ko je ovo bio :icon_question:

ako je 4 vrata iz Lukavca je i pise BH-tuning.com:lol::lol::lol:

zapalo mi je za oko pise- bh.tuning.com, da cetvera vrata... :icon_smile:

primijetio sam dosta auta koja furaju naljepnicu bh.tuning.ba (ili com) ma šošoni obicni :D
 
Član
ima na pijaci da se kupi naljepnica 5km bhtuning.com :lol: kod nas 50vozila to voza :lol: a pitaju se sta li je to
 
Član
Danas malo na parkingu na ilidji bili gledali Dejanov trening. Eo jedan klip

<iframe width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/y49ShGQPPwU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
sinoc LOVER 2 puta prolazi kraj jale,i danas Lover kod mupa;);)

vidio sam danas i onog momka sa dobrim crnim ventom,znam da je na forumu al mu neznam nick....:D
 
Član
preksinoc u zavidovicima, sreo u putu golfa 3 crvenog, spusten, neke felge s falcom ali msm da su one stare eta beta koliko sam vidio.. gledam ima li gdje arminovog pola ali nisam skontao.. ;)
 
elmire u koja doba si bio :icon_question: a taj golf nije niciji sa foruma mislim da ima golf SLO table eta beta 5okrake ali bez falca

raja dolazi svugdje a niko nikog ne vidi
 
Član
Ado kod tebe dosta bolja kamera,kod mene se jedva vidi snimak,sto nisi moju masinu snimio juce :)
PS Ado_d juce na stupu sa svojom strasnom G2 masinom :)
 
Top