Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_exclaim:

vidio se danas s Jadrankom (audi sc), gdje mi je urucio H pojas, koji ce uskoro da ide u corsu :)
jos jednom mu zahvaljujem za pojas...ispostovo je sto jest jest :)
 
Član
nodiash je napisao(la):
s tim zenama po pijaci i brijacnicama se nikad ne zna brate:D

necemo dalje cekat cemo lovera da rekne svoje;)

a ja 100% znam da ga je Čirko iy slavinovica sa sivom IV ona sto ima crni krov i sto je zakovana za cestu dva puta trehnuo:cool: a treci puta je Mrva vozio loverovog golfa i uzeo Čirku;)
 
Član
Anee je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
s tim zenama po pijaci i brijacnicama se nikad ne zna brate:D

necemo dalje cekat cemo lovera da rekne svoje;)

a ja 100% znam da ga je Čirko iy slavinovica sa sivom IV ona sto ima crni krov i sto je zakovana za cestu dva puta trehnuo:cool: a treci puta je Mrva vozio loverovog golfa i uzeo Čirku;)

Ćire :D
 
Član
trizex je napisao(la):
Anee je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
s tim zenama po pijaci i brijacnicama se nikad ne zna brate:D

necemo dalje cekat cemo lovera da rekne svoje;)

a ja 100% znam da ga je Čirko iy slavinovica sa sivom IV ona sto ima crni krov i sto je zakovana za cestu dva puta trehnuo:cool: a treci puta je Mrva vozio loverovog golfa i uzeo Čirku;)

Ćire :D

;)

By the way vidio sam nenadovog punta kod sivi solitera ;)
 
Legend
Uf pa Ciretov golf dobro ide, al et kad ga mrcojka nagnjeci onda ide, sto bi rekli " he screms when i kicki him" :d
 
Član
daki je napisao(la):
Uf pa Ciretov golf dobro ide, al et kad ga mrcojka nagnjeci onda ide, sto bi rekli " he screms when i kicki him" :d


Ne da mu golfac ide vec je ko nevrijeme;)
extra dobro je isao i poslije prvog cipovanja;) a kada mu je Magla odradio i level II nisam imao sta da kazem jer je auto bukvalno pocelo da skakuce po cesti :123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top