Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

A ja se sjeti da si stavio oglas da se prodaje onaj golf, i danas ga prepozna po stopkama.
 
Faya_M5 je napisao(la):
u Cetvrtak, Samir (SamiRX-8) i ja bili u Brckom, nasli se sa Erolom...malo se potegli (osto je iznenadjen, tom zivahnom Corsom, kako se drzala za njegovom 20 KS jacom Ibizom :))...hehe, malo slikali nesto, zajebancija, cevapi, kahva...i onda kuci...
moram reci da je dobar ko cojk, sto ce potvrdit i Samir, kmica :)

Sinoc bili s Gocom, dok je ona jela, Astra (G, 1.6 benzin, Sport oprema :)) je bila umojim rukama...uh, letili smo Tuzlom, nismo se vozili :) hehehe

Hvala,hvala na lijepim rijeci,jesam dobar sam jbg.
I ja cu da pohvalim fayica i samija,kul kmice,fayiceva corsa ludo ide za prdavca od 50 konja:D no svejedno je konstantno gledao seatovu guzu :D

I eto sljedeci put nadam se povedete i gocu i ostale tuzlake!
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
u Cetvrtak, Samir (SamiRX-8) i ja bili u Brckom, nasli se sa Erolom...malo se potegli (osto je iznenadjen, tom zivahnom Corsom, kako se drzala za njegovom 20 KS jacom Ibizom :))...hehe, malo slikali nesto, zajebancija, cevapi, kahva...i onda kuci...
moram reci da je dobar ko cojk, sto ce potvrdit i Samir, kmica :)

Sinoc bili s Gocom, dok je ona jela, Astra (G, 1.6 benzin, Sport oprema :)) je bila umojim rukama...uh, letili smo Tuzlom, nismo se vozili :) hehehe

Hvala,hvala na lijepim rijeci,jesam dobar sam jbg.
I ja cu da pohvalim fayica i samija,kul kmice,fayiceva corsa ludo ide za prdavca od 50 konja:D no svejedno je konstantno gledao seatovu guzu :D

I eto sljedeci put nadam se povedete i gocu i ostale tuzlake!

a zar nije bolje da ti dodjes vam hihi .... ja sam se neki dan vidio sa green_devil-om ovdje u tz doso da mu provjerim onaj kvar sto je imo i usput smo se zamjenili za telefone hehe .... hvalaaaaaa nokia n-gage je zakoooon :lol::lol::lol::lol: ....
 
nema na cemu. moro sam kupit novu bateriju za motorolu hehe.
PS pojacalo otislo na servis,izgleda da je ono zezalo
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
nema na cemu. moro sam kupit novu bateriju za motorolu hehe.
PS pojacalo otislo na servis,izgleda da je ono zezalo

ma znao sam hihi .... a to za motorolu nisam znao .... al iskreno .... sad mi malo crno :D .... sam da znas mene nokija ne zeza, extra je, nevadim je iz ruku :D ....
 
ma nema frke. motorolu ionako koristim za dr broj sad kad sam kupio bateriju moracu da je koristim dok ne crkne hehehehehehe
 
Član
Danas vidio Bekir_SA kako vozi onog crvenog Cupea od onog momka iz Carbona, kako ga cijepa dramaaaa... ;););)
 
Član
Deyo je napisao(la):
RCat, SamiRX8, FOya :cool:

neke kahve, Karlovacka neka...nesto sve...:p

erol_brcak je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
u Cetvrtak, Samir (SamiRX-8) i ja bili u Brckom, nasli se sa Erolom...malo se potegli (osto je iznenadjen, tom zivahnom Corsom, kako se drzala za njegovom 20 KS jacom Ibizom :))...hehe, malo slikali nesto, zajebancija, cevapi, kahva...i onda kuci...
moram reci da je dobar ko cojk, sto ce potvrdit i Samir, kmica :)

Sinoc bili s Gocom, dok je ona jela, Astra (G, 1.6 benzin, Sport oprema :)) je bila umojim rukama...uh, letili smo Tuzlom, nismo se vozili :) hehehe

Hvala,hvala na lijepim rijeci,jesam dobar sam jbg.
I ja cu da pohvalim fayica i samija,kul kmice,fayiceva corsa ludo ide za prdavca od 50 konja:D no svejedno je konstantno gledao seatovu guzu :D

I eto sljedeci put nadam se povedete i gocu i ostale tuzlake!

kao prvo, prdavac od 54 KS, kao drugo, prvi put u Brckom...dodji u tz, bujrum, pa da vidimo ko ce ciju guzu gledat :p
 
Legend
DiAbLo je napisao(la):
nOKe., nokke, nihad3tzo, Kockica_27, emir_EX , MaGNum itd itd

eo da se i ja zahvalim nokketu, nihad3tzo,diablu,alenxu sto su mi pravili drusto danas u garazi :cool::cool:

vidio aldena,kileta,edija na vrbanji
nekih chunera kod holidayinna bruku, na ilidzi na parkingu neki shabani se potezu, dosla murija da ih pise..

DiAbLo je napisao(la):
nOKe., nokke, nihad3tzo, Kockica_27, emir_EX , MaGNum itd itd
eo da se i ja zahvalim nokketu,nihad3tzo,diablu,alenxu sto su mi pravili drustvo danas u garazi :))
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
hahha,cuj rejsera,docu ba cim dam jedan ispit bar,moram imat obraza da trazim makinu.
obavezno se javi kad budes dolazio da te ocjepa auto kome fali jedan klip :) da se zabezeknes :)


BTW. veceras sam u sarajevu evo krecem za pola sata pa cu ostat spavat :) imal ko zainteresovan sutra za kaficu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top