Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
IGY je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
boga mi ja i IGy jutros pili kavu u Makiatu u Sarajevu:cool::cool:

vala bas smo je sa merakom popili;)

zovi opet kad dodzes pa me probudi jbg nema veze

:lol::lol::lol::lol:9h i 30min zovem ja kad se neki momak javi sav izvan sebe ja reko jesi se digao kaze on Ma mogao sam jos malo eto me za 15min:lol::lol::lol:
 
Član
poKle je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Sinoc vidio vedu dramu,kruza cojk :cool:
Vidio sam Schumi-a jucer... Cujem ja nekog bmw-a pored mene na semaforu, ista boja, gledam nazad naljepnica Solonet, reko pa to je Schumi :)

Jes jes,vidio sam i ja zutonju :icon_biggrin:
Uskoro se skida naljepnica,a auto trazi novog vlasnika..
poKle extra ti je citrus ;)
 
Početnik
vidim svako malo ove sto se vozikaju i lutore po carsiji hihihiiihihihihihihih a, ima nekih koje covjek ne moze ni da izbjegne... ima ih ko epidemije :)

(zavidim im vrlo na slobodnom vremenu... :icon_biggrin:)
 
danas cini mi se vidje trizexa,ako je to on,crni tipo sa crnim celicarama,sa lijeve strane po boku malo izudaran (al nista strasno:)) furo jedno 3 puta kroz irac,tam kod aide sa nekim likom,bilo je oko pola 2,2. ja ceko BUS kuci:icon_redface:

a da i piketa sam vidio par puta,btw prevelike su mu felge :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
danas cini mi se vidje trizexa,ako je to on,crni tipo sa crnim celicarama,sa lijeve strane po boku malo izudaran (al nista strasno:)) furo jedno 3 puta kroz irac,tam kod aide sa nekim likom,bilo je oko pola 2,2. ja ceko BUS kuci:icon_redface:


Taj sam :) materino maslo, spasio sam felge dan prije, sreca bozija da sam ih skino, kako je zviznula od bankinu poderala bi obje lijeve da su bile na autu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top