Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
trizex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Vidio Trizexa,šefa Edu,arminnna,hareta,oggya...:D

Znaci Trizex je bio u Sarajevu danas ?

Vidio sam ga i ja ranom zorom iz autobusa, pratili ga donekle, bgm previse rizikuje, govori sofer vidi ove budale :D

A gdjes' me to vidio :D

Got2b je napisao(la):
imal ko ovde sa foruma zelenu cvaju 2 vrata zatamljena??? vidjam ga jbg svaki dan po tz i neki dan svira,:icon_confused:a i veceras po lukavcu kotrlja se a neznam ko je :D

Ako mu pise na zadnjoj sajbi Dr Greenthumb, to je od Ade santane sto radi u bukinju kao vulkanizer.

Moze bit da je Ado,moze bit i da je green_devil sa foruma,mada je kod njeg valjda cetvera vrata...
 
Član
Nexus je napisao(la):
trizex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Vidio Trizexa,šefa Edu,arminnna,hareta,oggya...:D

Znaci Trizex je bio u Sarajevu danas ?

Vidio sam ga i ja ranom zorom iz autobusa, pratili ga donekle, bgm previse rizikuje, govori sofer vidi ove budale :D

A gdjes' me to vidio :D

Got2b je napisao(la):
imal ko ovde sa foruma zelenu cvaju 2 vrata zatamljena??? vidjam ga jbg svaki dan po tz i neki dan svira,:icon_confused:a i veceras po lukavcu kotrlja se a neznam ko je :D

Ako mu pise na zadnjoj sajbi Dr Greenthumb, to je od Ade santane sto radi u bukinju kao vulkanizer.

Moze bit da je Ado,moze bit i da je green_devil sa foruma,mada je kod njeg valjda cetvera vrata...


Ovaj je s 2 vrata zeleni svijetlo zeleni....spusten zatamljen itd itd...isto ga vidjam na OMW-u na sickom :D a tog s 4 vrata vidim gore kod kajmak s. na benzinskoj stoji..ako je to taj sa foruma od gren devila:D
 
Got2b je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
trizex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Vidio Trizexa,šefa Edu,arminnna,hareta,oggya...:D

Znaci Trizex je bio u Sarajevu danas ?

Vidio sam ga i ja ranom zorom iz autobusa, pratili ga donekle, bgm previse rizikuje, govori sofer vidi ove budale :D

A gdjes' me to vidio :D

Got2b je napisao(la):
imal ko ovde sa foruma zelenu cvaju 2 vrata zatamljena??? vidjam ga jbg svaki dan po tz i neki dan svira,:icon_confused:a i veceras po lukavcu kotrlja se a neznam ko je :D

Ako mu pise na zadnjoj sajbi Dr Greenthumb, to je od Ade santane sto radi u bukinju kao vulkanizer.

Moze bit da je Ado,moze bit i da je green_devil sa foruma,mada je kod njeg valjda cetvera vrata...


Ovaj je s 2 vrata zeleni svijetlo zeleni....spusten zatamljen itd itd...isto ga vidjam na OMW-u na sickom :D a tog s 4 vrata vidim gore kod kajmak s. na benzinskoj stoji..ako je to taj sa foruma od gren devila:D
pogresno vidis hehehe nisam dugo bio u TZ samo u Srebreniku me mozete vidjet zasad i lako se prepozna pise na zadnjoj sajbi GREEN DEVIL
 
Legend
Got2b je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
trizex je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Vidio Trizexa,šefa Edu,arminnna,hareta,oggya...:D

Znaci Trizex je bio u Sarajevu danas ?

Vidio sam ga i ja ranom zorom iz autobusa, pratili ga donekle, bgm previse rizikuje, govori sofer vidi ove budale :D

A gdjes' me to vidio :D

Got2b je napisao(la):
imal ko ovde sa foruma zelenu cvaju 2 vrata zatamljena??? vidjam ga jbg svaki dan po tz i neki dan svira,:icon_confused:a i veceras po lukavcu kotrlja se a neznam ko je :D

Ako mu pise na zadnjoj sajbi Dr Greenthumb, to je od Ade santane sto radi u bukinju kao vulkanizer.

Moze bit da je Ado,moze bit i da je green_devil sa foruma,mada je kod njeg valjda cetvera vrata...


Ovaj je s 2 vrata zeleni svijetlo zeleni....spusten zatamljen itd itd...isto ga vidjam na OMW-u na sickom :D a tog s 4 vrata vidim gore kod kajmak s. na benzinskoj stoji..ako je to taj sa foruma od gren devila:D

e ako ga vidjas na OMV-u,to ti je Ado santana,sad sam mu vidio golfa u gradu i prelijep je...
 
Član
@ DEVIL.....e onda neko ima zelenog 4 vrata :D........
a i ne uspijem dobro pogledati proletim uvjek jbg....

ee nexuse nema te nemaaa:D imal gdje kakvih primanja..pa da idemo na kaficu :D
 
Legend
Got2b je napisao(la):
@ DEVIL.....e onda neko ima zelenog 4 vrata :D........
a i ne uspijem dobro pogledati proletim uvjek jbg....

ee nexuse nema te nemaaa:D imal gdje kakvih primanja..pa da idemo na kaficu :D

trebam doletit do renate gore jednom,al mrsko mi da ne povjerujes:lol:
 
Član
danas vidjo bulexa...po prvi put u zivotu...propustio ga, da predje ulicu (u sestoj bosanskoj, ja bio sa xsarom) :D
 

IGY

Član
vidio 100 "raja"
i moram se i javno zahvaliti tepsiji sto mi je dao da probam punta
uh kako ide ko nevrijeme :cool:
 
Član
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
danas vidjo bulexa...po prvi put u zivotu...propustio ga, da predje ulicu (u sestoj bosanskoj, ja bio sa xsarom) :D

crna xsara? cini mi se :D

ma ja...al nisam ja skonto odma...nego vidjo tek onda auto, i skonta...:)

primjetio sam ja tu xsaru... al nisam ni pogledao ko je inside...

ma hajd...kud nisam ni mogo stat...bio sa starom...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top