Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
ne kontam koji moron uopste upisuje tolike kW u saobracajnu, samo vecu registraciju placa :icon_question::icon_question:

auto je na njemackim tablama, ako sam dobro upratio, a tamo moras svaku preradu upisati u saobracdajnu ;)

neeksa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
konacno vidio neeksu sa upaljenim svijetlima, mislim blicnuo je par puta i to je nesto, sa njim JD coolira
i Andreja sam vidio, malo se ganjali i lozili raju okolo :lol:

samo bljicnuo :D nisu upaljena bila :p za promjenu :D

da, da, samo bljicno, bas me iznenadi reko aj da vidim i svijetla na avdiji , vec sam misli da ti se pokvario prekidac od svijetala :lol::lol:

Vernes_AMG je napisao(la):
vidio Igy-evu Ibizu parkiranu u hasnom , valjda tamo zivi , a jest dobra brate , svijetli medju onim autima :cool:

:D:D:D
 
Legend
sad je na nasim tablama,a to da je morao upisati svaku preradu mi malo debilno zvuci, jer i ako je upisivao onda je to pisao po deklarisanoj snazi (svaki proizvodjac laze malo kad deklarise snagu)

zatim, sumjam da bas njemci provjeravaju preko dyno testa koliko koji auto ima TACNO ks i da tacno toliko mora pisati u saboracajnoj

kako god, opet nea toliko ks :icon_confused:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
sad je na nasim tablama,a to da je morao upisati svaku preradu mi malo debilno zvuci, jer i ako je upisivao onda je to pisao po deklarisanoj snazi (svaki proizvodjac laze malo kad deklarise snagu)

zatim, sumjam da bas njemci provjeravaju preko dyno testa koliko koji auto ima TACNO ks i da tacno toliko mora pisati u saboracajnoj

kako god, opet nea toliko ks :icon_confused:

Moja "dijagnoza" golfa je priblizno 200KS , ajmo dalje , zna li ko vlasnika ?
 
u njemu je prvo bio TDI od 130KS pa je zamjenjen motorom TDI od 150KS, i cisto sumnjam da je ista radjen kao sto mi je rekao momak jel i ide kao da ima 150KS, a ne vise tj 197kw jbt trebao bih da otkida......
 
Član
.nOKe je napisao(la):
sad je na nasim tablama,a to da je morao upisati svaku preradu mi malo debilno zvuci, jer i ako je upisivao onda je to pisao po deklarisanoj snazi (svaki proizvodjac laze malo kad deklarise snagu)

zatim, sumjam da bas njemci provjeravaju preko dyno testa koliko koji auto ima TACNO ks i da tacno toliko mora pisati u saboracajnoj

kako god, opet nea toliko ks :icon_confused:

i ne samo da provjeravaju nego odma skinu tablice i ides na vanredni tehnicki i sve sto nije upisano u saobracajnu kaznjava se,odstupanje felgi i tak to.
dyno test i kad izmjere snagu ako je vise od 3-5% od fabricke onda se oduzima auto i bye bye :)
sto bi rekli mi za sve treba tif :D ili tüv
 

JD.

Član
ja sam tog Golfa jednom vidio da se zaganja sa Audijem R8, i nije ga R8 toliko ostavio, ovaj s golfom isao iza njega... pa eto sad koliko ima koliko nema... :)
 
Član
JD. je napisao(la):
ja sam tog Golfa jednom vidio da se zaganja sa Audijem R8, i nije ga R8 toliko ostavio, ovaj s golfom isao iza njega... pa eto sad koliko ima koliko nema... :)

jesi ti siguran da si vidio audija R8 u sarajevu
 

IGY

Član
alooooooooooooooo
tema je ko je koga vidio na cesti
a ne rasprava o golfu sa dvije cize
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Legend
igy sta ima josh ?

muyke je napisao(la):
ja ba konto na nasim kod nas...
znaci bg ima r8 a mi nemamo
sramota:D

ovog sam ja vidio
http://www.automagazin.rs/vesti.php?id=2007-03-24%2000:46:42&n=Sajam%20automobila%20u%20Beogradu%20-%20Audi%20R8%20stigao%20u%20Srbiju
 
Član
uh! R8 :D da mi ga je....

vidio bijelog anjdela :icon_smile: ibrica bela!

nedjelja uvece na otoci ja vodim tigricu kad parkiran na pjesackom :D s boka, da se vidi!
...masala IGY, htjedoh mu prici da ga mal vidim rek izletit ce mi neko pa belaj :icon_smile:
 

JD.

Član
muyke je napisao(la):
JD. je napisao(la):
ja sam tog Golfa jednom vidio da se zaganja sa Audijem R8, i nije ga R8 toliko ostavio, ovaj s golfom isao iza njega... pa eto sad koliko ima koliko nema... :)

jesi ti siguran da si vidio audija R8 u sarajevu

da R8, nekad prosle godine

a vidio sam neku noc jos jednog...
 

IGY

Član
alden je napisao(la):
uh! R8 :D da mi ga je....

vidio bijelog anjdela :icon_smile: ibrica bela!

nedjelja uvece na otoci ja vodim tigricu kad parkiran na pjesackom :D s boka, da se vidi!
...masala IGY, htjedoh mu prici da ga mal vidim rek izletit ce mi neko pa belaj :icon_smile:

hehe sta cu na trotuar, nemam mi druge, ka nemam garaze ni parkinga
pa ujutru oko 7 se budim i micem auto na parking kad bude kakvog mjesta da me ne pisu
a ovo kazni sto sam nakupio sve pred kucom na trotuarum, mogao sam do sad podzemnu garazu iiskopati sebi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top