Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fiđio sam FIATA MAREU(na tuniranu xd) ide na ilincicu :lol: i bio otvoren prozor suvozaca ja mislim da je trizex bio nez :cool: . gledam ja njeg on mene :lol: :lol: :lol: :lol:. sad nez dal da pozdravim jel on nije on i reko aj da stavim na forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ugl.lijepa marea :cool:
 
Administrator
mahe ne mozes profulat mareu... jedna je takva u tz... "nacunirana" a ima predobar zvuk:icon_biggrin:
a sto li su dulox i trizex isli na ilincicu:icon_question::lol::lol::lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
mahe ne mozes profulat mareu... jedna je takva u tz... "nacunirana" a ima predobar zvuk:icon_biggrin:
a sto li su dulox i trizex isli na ilincicu:icon_question::lol::lol::lol:

nije trizex bio samnom, bio je ovaj drug odvuko ga ja do kuce :icon_smile::icon_smile:
 
DuloX_ je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
mahe ne mozes profulat mareu... jedna je takva u tz... "nacunirana" a ima predobar zvuk:icon_biggrin:
a sto li su dulox i trizex isli na ilincicu:icon_question::lol::lol::lol:

nije trizex bio samnom, bio je ovaj drug odvuko ga ja do kuce :icon_smile::icon_smile:

ja sam te dulox-e vidio negdje oko zivogosca(makarska riviera) prije nekih mjesec dana,ja jos bio sa golfom,neznam jesi li me primjetio mada sam ti blicao....
 
DuloX_ je napisao(la):
nermine sjecam se, vidio sam i ja tebe u hr.

idi postavi auto u temi onoj" auto za SR" jer vidis da ti je mara za trka idealna,pa i prvo mjesto u klasi uzima..a ipak se s njom na more moze otici,hehe
nebi te ja ni prepoznao,nego mi jedan jaran dobaci,"... U j*ote ,vidi jes dobro.." i taman ja pogleda kad ono vec naporedo samnom mara i samo sam te poznao po marinoj guzici i velikom marinom (jedinstvenom i prepoznatljivom) chmaru :D :D :D


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
:icon_exclaim:
 
Član
heheheheh, eee nermine nermine hehehehe :lol::lol::lol:, adi trebo si zvat, svirat, da na kafu odemo, isli trizex i ja do samca heheh.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top