Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
D_cash je napisao(la):
maloprije oko 9 i 20 gasaju Mrva i GTI_16v i sivom coupeu hyundai...:D heh i pocjepala te haha...;);)
Ovo je prva g4 1.8T koja me je uzela.. jbg, onaj lonac sto sam skinuo se bas bas osjeti, ovaj fabrikaner je KATASTROFA.. sad sam pravi lijeni dizlo :(

Cim sam vidio coupea sa golfom skontao sam ko je :) nisam vidio da se Eldinova ljepsa polovina pridruzila al je svakako i ona bila primjecena ;)
 

sUx

Član
Mrva je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
maloprije oko 9 i 20 gasaju Mrva i GTI_16v i sivom coupeu hyundai...:D heh i pocjepala te haha...;);)
Ovo je prva g4 1.8T koja me je uzela.. jbg, onaj lonac sto sam skinuo se bas bas osjeti, ovaj fabrikaner je KATASTROFA.. sad sam pravi lijeni dizlo :(

Cim sam vidio coupea sa golfom skontao sam ko je :) nisam vidio da se Eldinova ljepsa polovina pridruzila al je svakako i ona bila primjecena ;)

nebrini ... ima vazda neko ko ce te osvetiti ,dragi su mi turbaci ;)
 
Član
1.8T te i treba uzeti ak je ok stanje, jednako kao i mene :icon_biggrin:

Golf 4 1.8T ide po testovima 8.2 do stotke, to je opasno brzo za tu konjazu :D
 
Član
Chuza je napisao(la):
Ja opet Mrvu vidio sa Borom u Parku kod predsjednistva :icon_smile:
ja tebe nisam vidio :icon_mad: sto se nisi javio

@VR6Boki
pa do stoje se dobro drzim al preko je problem :(( al bas
kako god ide Eldinu dobro auto
 
Član
sUx je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
maloprije oko 9 i 20 gasaju Mrva i GTI_16v i sivom coupeu hyundai...:D heh i pocjepala te haha...;);)
Ovo je prva g4 1.8T koja me je uzela.. jbg, onaj lonac sto sam skinuo se bas bas osjeti, ovaj fabrikaner je KATASTROFA.. sad sam pravi lijeni dizlo :(

Cim sam vidio coupea sa golfom skontao sam ko je :) nisam vidio da se Eldinova ljepsa polovina pridruzila al je svakako i ona bila primjecena ;)

nebrini ... ima vazda neko ko ce te osvetiti ,dragi su mi turbaci ;)

I meni su vjeruj,a ako Bog da bice mi od ovih cestovnih auta daleko brzi Pliska (siva G:icon_biggrin:) a za ostale se ne brinem samo dok uhvatim drugu :lol::lol::lol:

Mrva je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
maloprije oko 9 i 20 gasaju Mrva i GTI_16v i sivom coupeu hyundai...:D heh i pocjepala te haha...;);)
Ovo je prva g4 1.8T koja me je uzela.. jbg, onaj lonac sto sam skinuo se bas bas osjeti, ovaj fabrikaner je KATASTROFA.. sad sam pravi lijeni dizlo :(

Cim sam vidio coupea sa golfom skontao sam ko je :) nisam vidio da se Eldinova ljepsa polovina pridruzila al je svakako i ona bila primjecena ;)

Ahh ma moja Lela zamnom ko ribica za ajkulom:icon_smile: auto ti ipak dobro ide vidi se da joj fali oni benzincevi obrtaji;)

VR6Boki je napisao(la):
1.8T te i treba uzeti ak je ok stanje, jednako kao i mene :icon_biggrin:

Golf 4 1.8T ide po testovima 8.2 do stotke, to je opasno brzo za tu konjazu :D

Ice on jos nize od 0-100,a od 100-2... od farickog jos nize;)

Mrva je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Ja opet Mrvu vidio sa Borom u Parku kod predsjednistva :icon_smile:
ja tebe nisam vidio :icon_mad: sto se nisi javio

@VR6Boki
pa do stoje se dobro drzim al preko je problem :(( al bas
kako god ide Eldinu dobro auto

Jbg trebao bi ici jos malo bolje jer mi je kvacilo otislo skroz,a osjeti se najvise u vecim brzinama pogotovo ako idem u vecoj brzini iz nizih obrtaja onda turbo rupa i samo proklize:icon_confused:Hvala drug u svakom slucaju;)

.nOKe je napisao(la):
ide bogami, leti ;)

Ma neka je samo turbo bar i turbo-dizel:lol::lol:;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ide bogami, leti ;)

:cool::cool::cool:

Mrva je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
maloprije oko 9 i 20 gasaju Mrva i GTI_16v i sivom coupeu hyundai...:D heh i pocjepala te haha...;);)
Ovo je prva g4 1.8T koja me je uzela.. jbg, onaj lonac sto sam skinuo se bas bas osjeti, ovaj fabrikaner je KATASTROFA.. sad sam pravi lijeni dizlo :(

Cim sam vidio coupea sa golfom skontao sam ko je :) nisam vidio da se Eldinova ljepsa polovina pridruzila al je svakako i ona bila primjecena ;)


:icon_smile:Ja sam samo bila prisutna kao moralna podrska svom Eldinu,budite sretni obojica sto nisam ja stisnula gas na coupe-u kako bih samo proletila pored vas,nego se plasim da zakoni fizike nece moci osvojiti snagu coupe-a pa onda prepustim to eldinu sa golfom :):):)
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ide bogami, leti ;)

:cool::cool::cool:

Mrva je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
maloprije oko 9 i 20 gasaju Mrva i GTI_16v i sivom coupeu hyundai...:D heh i pocjepala te haha...;);)
Ovo je prva g4 1.8T koja me je uzela.. jbg, onaj lonac sto sam skinuo se bas bas osjeti, ovaj fabrikaner je KATASTROFA.. sad sam pravi lijeni dizlo :(

Cim sam vidio coupea sa golfom skontao sam ko je :) nisam vidio da se Eldinova ljepsa polovina pridruzila al je svakako i ona bila primjecena ;)


:icon_smile:Ja sam samo bila prisutna kao moralna podrska svom Eldinu,budite sretni obojica sto nisam ja stisnula gas na coupe-u kako bih samo proletila pored vas,nego se plasim da zakoni fizike nece moci osvojiti snagu coupe-a pa onda prepustim to eldinu sa golfom :):):)



hehhehehe sta ti je reci dama ;);)

ja se navidjah raje sinoc ali sve u mimohodu hehehehehe vidio malo bjelo namrgodjeno (IGY) felne su mrak (sijaju bijelo) i vidio zelenu sipicu ja mislim da je clan GUSTER ;);) tako nekako mimojisli se kod crkve u blazuju.... koga jos vidio hmmmm jahhh bijela G4 crno krov SEMAITALIAN
 
Član
vidjen pajooo na meni nesudjenim felgama :icon_sad: po njima sam ga prepoznao ..
ako ih budes kad prodavao javi mi se :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top