Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
roki_actros je napisao(la):
Mozda Doktor, nije sa foruma, siva Petica ima bad look...

siva, ima neku bucnu muziku sa strane sam gledao pa nisam mogao vidjeti bad look.Stvarno u Tuzli ima sredjenih auta vidio sam i Golf 2 zelen kristalne stopke spusten ja mislio Devil ali nisam siguran, najvise vidjam crvenog Golfa 1 vire felge izvan rubova.A sta tek studenti vozaju da ti oci stanu kod vas izgleda sve bogatuni
 
Član
@ vwfan hmmm taj golf je od momka koji cini mi se radi u firmi ''metasistem'', crven spusten kec s oz felnama..fina masinica pod haubom.. taj je bar po tz sad dok je zime na sirokim felama, mada ljeti od keceva crvenih bude moj i od nick-a BATan-tako nekako je nick, i mozda jos jedan kec crveni, al ne znam ko vozi:D
 
_vwfan_ je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Mozda Doktor, nije sa foruma, siva Petica ima bad look...

siva, ima neku bucnu muziku sa strane sam gledao pa nisam mogao vidjeti bad look.Stvarno u Tuzli ima sredjenih auta vidio sam i Golf 2 zelen kristalne stopke spusten ja mislio Devil ali nisam siguran, najvise vidjam crvenog Golfa 1 vire felge izvan rubova.A sta tek studenti vozaju da ti oci stanu kod vas izgleda sve bogatuni

nije moj golf :lol::lol::lol:
zadnji put u TZ bio na onom MEET-u na OMV-u
 
Član
adams je napisao(la):
@ vwfan hmmm taj golf je od momka koji cini mi se radi u firmi ''metasistem'', crven spusten kec s oz felnama..fina masinica pod haubom.. taj je bar po tz sad dok je zime na sirokim felama, mada ljeti od keceva crvenih bude moj i od nick-a BATan-tako nekako je nick, i mozda jos jedan kec crveni, al ne znam ko vozi:D

@adams to je taj sigurno
@devil ja mislim da je to tad i bilo jel ti slovo K na reg. tablici
 
_vwfan_ je napisao(la):
adams je napisao(la):
@ vwfan hmmm taj golf je od momka koji cini mi se radi u firmi ''metasistem'', crven spusten kec s oz felnama..fina masinica pod haubom.. taj je bar po tz sad dok je zime na sirokim felama, mada ljeti od keceva crvenih bude moj i od nick-a BATan-tako nekako je nick, i mozda jos jedan kec crveni, al ne znam ko vozi:D

@adams to je taj sigurno
@devil ja mislim da je to tad i bilo jel ti slovo K na reg. tablici


nije neg "M" :D:D al vise je bio siv nego zelen :lol::lol::lol::lol::lol::lol: neda mi se prat auto po ovakvoj zimi :lol::lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
adams je napisao(la):
@ vwfan hmmm taj golf je od momka koji cini mi se radi u firmi ''metasistem'', crven spusten kec s oz felnama..fina masinica pod haubom.. taj je bar po tz sad dok je zime na sirokim felama, mada ljeti od keceva crvenih bude moj i od nick-a BATan-tako nekako je nick, i mozda jos jedan kec crveni, al ne znam ko vozi:D

@adams to je taj sigurno
@devil ja mislim da je to tad i bilo jel ti slovo K na reg. tablici


nije neg "M" :D:D al vise je bio siv nego zelen :lol::lol::lol::lol::lol::lol: neda mi se prat auto po ovakvoj zimi :lol::lol::lol:

:lol::lol: ma prece je zdravlje, onda je neko drugi bio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top