Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
0g1 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
danas videno dosta raje.... mislim da sam vidio rokia oko 2 na malti...danas u Sarajevu...pa viden maruti ..idemo dalje pa guster viden par puta sigurno promovise nove felge..heh i da viden je i semaitalian i guster zajedno kuliraju usporili saobracaj ...isto na malti...to bi bilo to...

a mene nisi vidio :icon_question::icon_question::icon_question:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hah ma nisam.... a nisam ni bio u interexu...Xp radio ..ali eto vidje cemo se nekad ..jel tako:D

ma znam da nisi bio u Interexu neg onako pitam jer sam se i ja vozo po malti :lol::lol::lol::lol:

bjez bolan nisi ni uso u sa pravis belaje hahahah D:

ma nisam ja kriv neg ona Dacia 1.4 MP3 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
danas videno dosta raje.... mislim da sam vidio rokia oko 2 na malti...danas u Sarajevu...pa viden maruti ..idemo dalje pa guster viden par puta sigurno promovise nove felge..heh i da viden je i semaitalian i guster zajedno kuliraju usporili saobracaj ...isto na malti...to bi bilo to...

a mene nisi vidio :icon_question::icon_question::icon_question:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hah ma nisam.... a nisam ni bio u interexu...Xp radio ..ali eto vidje cemo se nekad ..jel tako:D

ma znam da nisi bio u Interexu neg onako pitam jer sam se i ja vozo po malti :lol::lol::lol::lol:

bjez bolan nisi ni uso u sa pravis belaje hahahah D:

ma nisam ja kriv neg ona Dacia 1.4 MP3 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

heheh ma nisam ja bolan :D
ma svalicemo na Rokija dok ga nema on kriva za sve hahah :D on je zadnji bio :lol: :lol: :lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
ajd nek ste vi stigli kuci kako treba s onom kamikazom:lol:

devil je na forumu a i za volanom devil....hehehehe...zaboravio sam spomenuti Og1-a kao i durana i geleta.....sorry momci... ;)

ja ti halalio :lol: i meni drago sto sam dosao danas bas su super raja pogotovo vi iz tuzle ste mi legende :D treba ovo ponoviti

ps izvinjavam se momku kojem sam retrevizor otkino... udebljo se pa nemam osjecaja ahahhahahahaha :cool:[/u]
 
Član
Bio sam danas u Tuzli i sirom otvorio oci necu li vidjeti nekog i nisam nikog poznatog uocio.Vidio sam Golf 4 crn,led stopke oci mi stale ali ne znam ko je,Golf 2 kao neka vrsta ljubicaste boje dobro izgleda ali nisam ga bas vidio brzo je prosao.Nisam siguran ali cini mi se da sam vidio Deyu ispred Tf-a ima neki vrlo bucan auspuh.I takodje vidio sam Fiat Stilo nabrijan, zadnja desna guma rezervna i to je to..
 
Član
danas vidio zlieta ...njemu si na tigri slomio retrovizor..donio mi kalendar bhtuning i malo pricali ....i to jee to
 

187

Član
vidjen d.z.e.n.o. il buraz ne znam ko je uglavnom vidio sam boru.. i usput neradi ti jedna stopka cini mi se desna :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top