Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Got2b je napisao(la):
Kuliram ti ja jutros kroz TZ reko da vidim sta ima kad na povratku skuzim FOKU parkiranu pa ajd reko da bacim koju slikicu iz auta i skrenem ja naprking kad ono :D











A ostalih ĆuneRa nigdje,izgleda samo ja i Daky ranimo pravo :D :lol::lol:

jesss ovaj zoooooom ruzan jbg bilo mi mrsko izac iz aVta:D



Heheh, ja sad ovo vidjo tek... ja sam u 7 na poslu vazda,, a od 8 radim :lol: jbga ko rano rani, il nije normalan ili cijeli dan zijeva :lol:
 
Član
vidio gospodina dakija recera tjunera man with xenon kako kupi jednu doticnu osobu na sjenjaku:D morao sam oboriti retrovizor zbog ksenova :D ljepse polovice nam zive na slicnim lokacijama:D:D:D:D kiss
 
Legend
Pa blicam ja tebi al haman me nisi skuzio odma :) Tvoja u B moja u C.. I ja sam na sjenjaku ja sam u G tamo. ;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
bulex je napisao(la):
RCat je napisao(la):
bulex je napisao(la):
vidio sam neke chunere na omv-u veceras ali u prolazu iz suprotnog smjera... nisam mog'o da odgonetnem da li je neko s foruma :D

nesto srebreno sa lambo-doors i pvalim osvjetljenjem.. stajalo je kad sam ja proletjela

jeste nesto je bilo sa lambo doors... audi meni se cini...

vidili smo te nezz sto nisi navratio malo

ma vidis da nisam prepozno ni jedno auto... :D
 
Član
daki je napisao(la):
Pa blicam ja tebi al haman me nisi skuzio odma :) Tvoja u B moja u C.. I ja sam na sjenjaku ja sam u G tamo. ;)

hehe...fino fino :D nisam vidio da blicas od ksenona:D ajd bice bolji drugi put...fino izgleda foka :p
 
Administrator
il mi se ucinilo il je Sandro prosao sa calibrom svojom na ircu danas oko 12 tako nesto:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Vidio sam i ja Astra-u u Golfu u Zenici juce i josh nekih brdo ćunerena , neku opasnu crnu omegu sa dramaticnm zvukom i Leona FR beloooog :)

Zenicani jeli ko vidjao ovog Leona ?
 
DiAbLo je napisao(la):
Vidio sam i ja Astra-u u Golfu u Zenici juce i josh nekih brdo ćunerena , neku opasnu crnu omegu sa dramaticnm zvukom i Leona FR beloooog :)

Zenicani jeli ko vidjao ovog Leona ?

ja te nisam vidio,samo sam popio pice tamo gdje smo sjedili prosli put u "romantiku" i otisao dalje na muziku uzivo :D
al sam vidio audia 8-icu mislim bio parkiran pred gimnazijom,felge strahota,ne znam jel ga ko vidio :icon_rolleyes:
 
Član
pa sljedeci put blicnite da opalimo session neki :) Audi a8 ima 22 inch felge, to je isti momak koji je vozio audi a4 plavi kabrio sa krom 22 felgama :)
 
BHT Ovisnik
neznam kako mu je nick,al viido ovoga u ljubuskom danas :icon_biggrin:
DSCN0569.JPG
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top