Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EJ2

Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

ovo nisam jos ni vidio... extra hondajic... nego, nigdje ne pise koliko ima konja. ja koliko sam skuzio radi se o EG3.

poz
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

EJ2 je napisao(la):
ovo nisam jos ni vidio... extra hondajic... nego, nigdje ne pise koliko ima konja. ja koliko sam skuzio radi se o EG3.

poz

Jeste EG3, motor je D13B2 55kW - 76KS original kilometraza 166.600km
 

EJ2

Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

pa sto mu ne pustis svih 90 konja da trce?

..dobro, neki kazu da nema bas 90 kad se otvori, ali ajd 85-90, uglavnom vise nego 75

:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

EJ2 je napisao(la):
pa sto mu ne pustis svih 90 konja da trce?

..dobro, neki kazu da nema bas 90 kad se otvori, ali ajd 85-90, uglavnom vise nego 75

:icon_smile:

:icon_confused: nerazumijem... 1.3 ima 76KS a 1.5 90....
 

EJ2

Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

civic eg3 ima "blokadu", ne znam kako bih ti drugacije rekao. guglaj malo, ja sam vala pospan, ne vidim vise ni sta pisem, uglavnom mu mozes izgolicati preko karburatora itd jos 10-15 konja

http://www.maxrev.de/civic-92-95-eg3-tuning-guide-t26.htm

eto ti link, bilo bi super da si pazio u skoli i da sad znas njemacki ali pogledaj malo slicice, bar dok se ja naspavam pa cemo vec nekako prevesti.. a mozda i esmir zna nesto u vezi ovoga, sigurno bi ti bolje objasnio od mene

aj caooo
 

EJ2

Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

malo °up°

sta bi druze, nema te... ovo nije zaj*ancija, ali kao sto rekoh mozda ti Esmir to moze bolje objasniti ili RCat ili bilo ko ko zna dobro prevesti s njemackog... jbg, meni prevodi sa strucnim izrazima ne idu bas nesto

poz
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

EJ2 je napisao(la):
malo °up°

sta bi druze, nema te... ovo nije zaj*ancija, ali kao sto rekoh mozda ti Esmir to moze bolje objasniti ili RCat ili bilo ko ko zna dobro prevesti s njemackog... jbg, meni prevodi sa strucnim izrazima ne idu bas nesto

poz

ja mu samo mogu pomoci oko ovih slika a sto se tice ovog pisanja pojma nemam
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

sto se mene tice ova opcija je privremeno najbolja staviti d16a6 glavu kao najbolju opciju, ili d15b2, b7 (sa a6 bregastom) mozes i da zadrzis karburator ali za kasnije obavezno mpfi....
 

EJ2

Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Pa swap je bolji, nema sta, ali ovo mu je najjednostavnija opcija da od 75 konja napravi 90.
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

e ljudi ja bio na exkurziji.. pa me nije dugo bilo.. a sto se tice motora nista ne diram... kad budem mogao... kupujem sta jace.. ipak hvala!!:icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

lijepa hondica skroz, samo stavi neke otvorenije, može i neke od ovih gore što si slke stavio, samo nemoj da felge budu crne to joj nebi baš leglo...

;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top