Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala etno

hvala armine

a razmisljao sam dsa je jos samo malo spustim..pa neznam da li ce zapinjat a obrve jer bih samo kratio jos opruge. Nebih nista kupovao tvrdje..opet vidjecu tu... A sto se tice stopki ja sam prezadovoljan. Dugo sam ovo planirao..
 
ova honda je najbolja honda.. od ove honde meni nema bolje honde :)
ovo auto mi je bilo uzor da kupim hondu .. i nalozio si me ..hvala :D
 
Član
novi look ---> Civic EG by mario05...

Dugo me nije bilo... nista se nije radilo..nedostatak vremena..ali ima nekih novina a to je:
- Zatamnjena zadnja stakla (6% vidljivost)
10092012169.jpg

22092012214.jpg

felge posudjenje od brata zbog probe..
- Kupljen novi CD player..nije Bog zna sta..nek moze samo svirati.. :icon_biggrin:
10092012151.jpg

- Kupljene nove gume Fulda Carat progreso (4komada)
10092012152.jpg

10092012154.jpg

10092012153.jpg

- Zamjenjen karburator jer je stari bio u banani, zaljevao vise gorivom, koje nije moglo sagorit pa u obliku suhe cadži izbacivao na auspuh..to me strasno nerviralo.
- Zamjenjena lambda sonda jer stara nije pokazivala nikakve vrijednosti, tj nije odrađivala svoj posao
- Naštelovani ventili, poslije cegao auto doslovno leti.. kao da je jaci motor u njoj.
(za to nemam slika jer dok je majstor radio ja sam bio na putu..
- Nabavljene nove 15ke... pa dok sam montirao usput sam ofarbao i kljesta..
2012-10-05-078.jpg

evo kako to izgleda trenutno....
2012-10-06-084.jpg

2012-10-06-085.jpg

2012-10-06-088.jpg

2012-10-06-093.jpg

2012-10-06-094.jpg
 
Član
odlicno fkt, pogodio si i folijama i bojom felgi, fino se slaze crno crveno

kako te slusa ovaj cd, ja sam u Pola stavio isti, ali nisam dobio daljinski, ne mogu u nikakva podesavanja uci, samo ono osnovno, osvjetljenje displaya, nazive pjesama, i onaj eq. Kad stisnem dugme menu samo prebaci i ne mogu nista onda dalje:icon_rolleyes:
 
Član
pritisni tipku MENU i drzi cuces neki zvuk. Pisat ce Demo. Onda listas na kolutu lijevo desno, ulazis u to tako sto pritisces kolut a vracas se na tipku Back/TP
 
BHT Ovisnik
dobar posao,mada mi se nekkao cini da su mi one prosle felge vise za nju,da je bilo njih u crno ? mada ni ove nisu lose,svaka cast:cool:
jesi li ovo isao na zrće pa oko paga slikano ili mi se cini:D
 
Član
mario05 je napisao(la):
pritisni tipku MENU i drzi cuces neki zvuk. Pisat ce Demo. Onda listas na kolutu lijevo desno, ulazis u to tako sto pritisces kolut a vracas se na tipku Back/TP

e vidis to nisam probao, ja sam sve probavao strelicama majka mu stara:lol:
kad odem kuci pokusat cu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top