Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: carbonizacija - Civic EG by mario05..spustena

Cek, cek...skinuo si gewinde SAMO zbog toga sto vise nemas problema sa ET-om, i sad vracas PILANE opruge i cak razmisljas o FK SMECU :icon_eek:

Jeb'te, sta radis covjece, skinuo si odlicnu stvar da bi vratio ovjes u tehnicki neispravno stanje, i razmisljao o smecu od proizvodjaca kakav je njemacki FK :icon_eek::icon_eek::icon_eek:


Kao sto gore Erol rece sjedi pet, ja sad kazem aj ustaj - kec ! :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: carbonizacija - Civic EG by mario05..spustena

fino je ispalo,ja ne bih nista u carbon s vana,ovako je prellijepa,prije bi crnu metalic foliju:cool:

probaj uraditi el. podizace:cool:
 
Član
RE: carbonizacija - Civic EG by mario05..spustena

nisam bio ljubitelj carbona ali mi se pravo svidio.. ozbiljno cu razmislit o krovu..

a tibore.. nisu bile gewinde nego samo coiloveri koji kao da su bili nepotpuni, culo se na neravnom terenu blago kuckanje kod zadnjih tockova tj. negdje je proizvodilo kuckanje da li ondje gdje se navoj naslanja na amortizer, ili gdje poklopac na oprugu, a auto je bio pretvrd.. jer ja sedmicno predjem cca 500km a kad idem za budimpestu 1000km u 24h tako da je sad odmor vozit...
 
RE: carbonizacija - Civic EG by mario05..spustena

sad to kazes jel gade :D nego nisu to ni gewinde ni coiloveru nego coil sleeves.

Nego fino ispo karbon, al sto je ovisan, nema cojeka koji se nije poigro sa njima, a da nije na kraju izlijepio citav auto, polako, tek treba da se uvuce pod kozu :cool:
 
Član
RE: carbonizacija - Civic EG by mario05..spustena

erol_brcak je napisao(la):
sad to kazes jel gade :D nego nisu to ni gewinde ni coiloveru nego coil sleeves.

Nego fino ispo karbon, al sto je ovisan, nema cojeka koji se nije poigro sa njima, a da nije na kraju izlijepio citav auto, polako, tek treba da se uvuce pod kozu :cool:

:lol: ma kuckanje se najvjerovatnije desavalo i na lafeti jer sam ja morao stavit druge amortizere pa i druge selene, ali sam samo piksnu na selenu zamjenio tj stavio kracu pa se amortizer mogao zakretat..

a carbon.. meni je extra a do prije par dana nisam ni htio cut... planiram krov.. ako mognem u narednih par dana uradicu pa sta god bude :D

evo jos jedna nova stvar.. upravo zavrseno.. :icon_smile:

ubacio smd trakice, svijetli bolje nego da sam stavio plasma taho... a jeftinije 10x :D
i uradio kazaljkice kao na vti-u :lol:

slike su lose.. ali vidi se.. nije toliko prejako.. ali mislim da cu napravit onaj prekidac za smanjenje svjetla..
14102011363.jpg

14102011362.jpg
 
Član
RE: Novo! SMD cajgeri - Civic EG by mario05...

ti i burazer se razmecete tim smd, kako ce doci jedne za tablicu za mene ovdje,nemam ovdje gdje kupit

btw ovo je fino ispalo, s ukusom radis, radio si to i prije, samo naprijed:cool::cool:
 
Član
RE: Novo! SMD cajgeri - Civic EG by mario05...

hvala armine... posalji mi u pp kolika je sirina tih sijalica koje ti trebaju...

a sasa... ovo je bilo: inspired by sašaCRX :lol:
 
Član
JDM zmigavci - Civic EG by mario05...

Dakle kao sto pise u naslovu.. konacno sam uradio narancaste zmigavce! :D
posto ih kod nas nema, a iz amerike ni jedan dealer ne salje za BIH.. odlucio sam narucit Orange vinyl tint.. i nako 10ak dana i to je stiglo. iznenadilo me je kako je se dalo fino odradit evo kako je ispalo :icon_biggrin:
PRIJE:
20102011399.jpg

POSLIJE:
ovo je bila proba
20102011398.jpg

evo konacno:
21102011413.jpg

20102011411.jpg

i da kuciste cajgera odradjeno u carbon (ono sto je sasa nekad predlagao kad sam ja uradio u crveno):D
20102011408.jpg
 
Član
RE: JDM zmigavci - Civic EG by mario05...

uh, koliko je bolji sa ovim zmigavcima jbt :icon_eek:
 
Član
RE: JDM zmigavci - Civic EG by mario05...

ovo je opako dobro ispalo... bas si postigao pun efekat
i meni nesto ovako treba da zalepim sa unutrasnje strane belih zmigavaca...
da slucajno nemas neki manji komad za prodaju?
 
Član
RE: JDM zmigavci - Civic EG by mario05...

Kako brate ne salju vidi ovo, stiglo prije 10ak - 15 dana :D

nzpxd1.jpg


Slika je s telefona pa boje nisu bas ali ....
 
Član
RE: JDM zmigavci - Civic EG by mario05...

menjic je napisao(la):
Kako brate ne salju vidi ovo, stiglo prije 10ak - 15 dana :D



Slika je s telefona pa boje nisu bas ali ....

koliko su te izasli.. meni brat gledao, nije mogao naci ni jedne da je normalna cijena da salju za BIH, btw kolko bi dosli kristalni black farovi za eg-a??



deez je napisao(la):
ovo je opako dobro ispalo... bas si postigao pun efekat
i meni nesto ovako treba da zalepim sa unutrasnje strane belih zmigavaca...
da slucajno nemas neki manji komad za prodaju?

mozemo narucit s ebay-a
 
Član
RE: JDM zmigavci - Civic EG by mario05...

Evo ovo ti je sve sortirano sa postarinom za BIH i nisu neke cijene, ja sam kupio za prelude i bilo je po prilicno skuplje:

http://www.ebay.com/sch/?_nkw=civic%20eg%20corners&_clu=2&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_fcid=29&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&gbr=1
 
Član
RE: JDM zmigavci - Civic EG by mario05...

menjic je napisao(la):
Evo ovo ti je sve sortirano sa postarinom za BIH i nisu neke cijene, ja sam kupio za prelude i bilo je po prilicno skuplje:

http://www.ebay.com/sch/?_nkw=civic%20eg%20corners&_clu=2&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_fcid=29&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&gbr=1

Ne izbacuje nista za ec9, dal ima za 4tu generaciju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top