Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

pukim48 je napisao(la):
djesi kralju....jesi li uzeo felge ;)

e pozdrav! Ma suti imao sam problem.. Sarafi moraju bit uzi nego moji.. Iz bijeljine zapucam u brezu po sarafe... I kupim sarafe, sad kad stavimm felgu na auto, i hocu zavrnut matice nemogu. kao kad je felga 4x100 a brezoni 4x98.. Jos saraf nije toliko tanak.. Pa sad nezz sta da radim. Da ih prodajem dalje ili da malo razbusim rupe?!
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

kosei seneka racing? niposto ne siri rupe!!!! a i cijena koju si stavio na pik, iskreno puno je, ali nadam se da ces ih prodati. isti problem sam imao jer sam iste felne kupio, samo 16", kupuju se posebni sarafi koji kostaju ne ispod 100 km, moras nove, jer ih nigdje neces naci, ja sam jedva nasao u Beogradu. a cijena je visoka (po meni) zato sto znaci treba da se ispoliraju cca 100 KM, sarafi jedno 100 KM, eto ti izadju felne 600 KM, a 15" polovna koja je stara bar 5-7 godina. nadam se da sam pomogao :D
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Ni ja ne bi da budem PITA, al 350 km je malo previse za 15ku, prodavale se iste takve Koseice u BN proljetos za 250 km, al dobro, ti znas, tvoje fele.

Ja ih ne bi prodavao, skontaj sarafe i to je to, sto posrnut na prvi problme, fele su odlicne i tesko da ces nac bolje po toj cijeni za svoje auto ;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

te iste felne samo 17" trizex prodao za 100 KM, jedna bila napukla i popravka bila 100 KM, znaci 17ke za 200 KM :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

rabusivanje niposto...ako ti se mnogo svidjaju....trazi sarafe i uzivaj;)
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

sasa moze onda pomoc? mozes li mi nac sliku svojih sarafa jer gledam onako ove sto sad imam ne hvataju puno, jel to sigurno? ili treba vise?
felge mi se sviđaju, super izgledaju na crvenoj.. samo da mi je ovo rijesit, onda poliranje preko zime... (ako ih ne prodam)
 
Član
RE: Civic EG by mario05

evo ti slika kako izgledaju, ali poprilicno sam siguran da ih neces lako naci, i ako ih nadjes, bice skupi pofino, srecno ;)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Civic EG by mario05

SašaCRX je napisao(la):
evo ti slika kako izgledaju, ali poprilicno sam siguran da ih neces lako naci, i ako ih nadjes, bice skupi pofino, srecno ;)



Uploaded with ImageShack.us

mozes li mi ti pogledat gdje ima i koja cijena, i jel sigurno onda stima.. sad ove sto sam kupio imam opciju vratit.., jer volio bih ostavit sebi ove felge, kad sam vidio kod tebe, svidjele mi se...
:icon_question:

edit: i koliko kod tebe izlazi saraf vani kad stavos felgu? kod mene otprilike 1cm. jel to malo?
 
Član
RE: Civic EG by mario05

kod mene izlazi vise, 1 cm nije sigurno, po meni je to premalo, jer je kratko, ali nije frka, provjericu dal ima ovde gdje sam ja uzeo i koliko su pa cu ti javiti...
 
Član
RE: Civic EG by mario05

SašaCRX je napisao(la):
kod mene izlazi vise, 1 cm nije sigurno, po meni je to premalo, jer je kratko, ali nije frka, provjericu dal ima ovde gdje sam ja uzeo i koliko su pa cu ti javiti...

ajd ako ti nije problem da mi vidis to, jer stvarno nezz sta da radim. eto sad nezz ni sta cu za ovaj saraf sto malo izlazi :icon_cry:



05092011128.jpg

evo koliko hvataju :icon_rolleyes:
05092011133.jpg


pukim48 je napisao(la):
rabusivanje niposto...ako ti se mnogo svidjaju....trazi sarafe i uzivaj;)

jel nesigurno poslije ili? :icon_question:
 
Član
RE: Civic EG by mario05

jbg neka ti neko iskusniji u tome kaze da li je 1 cm dovoljan, ja mislim da nije, zbog sigurnosti... Logicno, standardni sarafi dosta vise hvataju brezon, odnosno duze od 1 cm... Pogledacu, pa ti pisem ovde ;)
 
Član
RE: Civic EG by mario05

SašaCRX je napisao(la):
jbg neka ti neko iskusniji u tome kaze da li je 1 cm dovoljan, ja mislim da nije, zbog sigurnosti... Logicno, standardni sarafi dosta vise hvataju brezon, odnosno duze od 1 cm... Pogledacu, pa ti pisem ovde ;)

ok, moze.. hvala ti drug! ;)
 

EE9

Član
RE: Civic EG by mario05

mario05 je napisao(la):
...jel nesigurno poslije ili? :icon_question:
Ne igraj se....važnija ti je "glava"...
Jednostavno...zaboravi na ove felge, bez obzira koliko ti se sviđale... ;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top