Civic EE9 by tepSIJA - Komentari projekta

Civic EE9 by tepSIJA - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Druze od kojih si cijevi radio roll bar:icon_question: Jesi od obicnih ovih sto dodje fi42 (mesa imaju oko 3mm) 6m dodje 50km ili?
Jer ja sam trazio da sebi radim i nisam mogao naci te neke cijevi koje trebaju za roll bar, koga sam god pitao rekao mi je da od obicnih ne radim jer kao nisu to te cijevi tebi trebaju šavne ili bešavne koje li mi rece a kaze to te nisu, pa me zanima od kojih si ti radio?
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Druze od kojih si cijevi radio roll bar:icon_question: Jesi od obicnih ovih sto dodje fi42 (mesa imaju oko 3mm) 6m dodje 50km ili?
Jer ja sam trazio da sebi radim i nisam mogao naci te neke cijevi koje trebaju za roll bar, koga sam god pitao rekao mi je da od obicnih ne radim jer kao nisu to te cijevi tebi trebaju šavne ili bešavne koje li mi rece a kaze to te nisu, pa me zanima od kojih si ti radio?

bešavne cijevi... centralni luk promjer 50mm ostalo je promjer 42mm
 
Član
i koliko dodju po metru? jer ja nigdje te nisam mogao naci, kod nas se prodaju samo obicne cijevi a koje su nemam pojma :icon_rolleyes:

Zaboravio sma jos pitati kako ide za atest? posto zadnji siecvi idu van i kako za atest, znas li ti sta treba i koliko i kako ide to sve?
 
Član
milanelo je napisao(la):
Kad ce felge se stavljati??

krajem mjeseca, dok se vrijeme stabilizuje.
Ja svaki vikend prelazim Romaniju, i suludo bi bilo stavit ljetne gume.
Eto sinoc bash zapadao snijeg preko Romanije oko 23h kad sam se vracao, da sam imao ljetne gume imao bih problema, a da sjebem felge s lancima zbog nekog izgleda ne pada mi na pamet jos ... polako . najlakse je navrnuti tockove na auto.
ima vaznijih stvari do toga.

pozdravljam
 
Član
Super hondica, de mi reci koliko si potrosio kvadrati ovog karbona da je odradis. I koliko te ispalo para ? Prelistao sam komentare nisam nasao da je iko pitao ( ako nisa mgdje fulio ) ;)
 
Član
cirka 15 kvadrata je trebalo, mozda malo vise .
ipak je ovo mal auto i nisam "pogadjao" šrafuru da bude sve za izlozbe.
znaci treba ti sigurno 20 kvadrata ako hoces da bude kako treba da bude
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
cirka 15 kvadrata je trebalo, mozda malo vise .
ipak je ovo mal auto i nisam "pogadjao" šrafuru da bude sve za izlozbe.
znaci treba ti sigurno 20 kvadrata ako hoces da bude kako treba da bude

Ok, hvala drug na informaciji. A i ovo je super ispaloo
 
Legend
ma svaka cast covjece , u ovom fazonu rada , nema se sta pametovati i pricati , savrseno si sve odradio , kad felge namontiras tek ce sve doci vise do izrazaja , pravi pocket rocket!!!!;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Odlicna Honda ;) Danas vidjen na Anexu pranje glacanje na samousluznoj :)

hehe usisao auto i ubacio konzolu, neke gluposti presvlacio unutra s karbonom.

@Selmir1
pozdrav kolega po tockovima :)
 

OmO

Član
Iskreno meni se ne svidja ovo sa karbon folijom i sa ovim stickerima ali svako ima svoj ukus, sretno u nastavku radova ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top