Civic EE9 by tepSIJA - Komentari projekta

Civic EE9 by tepSIJA - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
P.S.
Ako neko prodaje kakve kocnice s 4 sarafa veceg promjera od fabrickih sto dodju na Vtecu EE9 civic neka mi javi . pozeljno je da su 280+ mm

Sta konkretno trazis, diskove ili nesto drugo, iskljucivo hondine ili bilo kakve s 4 sarafa, promjer? Imam ja dva diska 280mm 4 sarafa su, ako ti to treba...
 
Član
CHALLENGER je napisao(la):
P.S.
Ako neko prodaje kakve kocnice s 4 sarafa veceg promjera od fabrickih sto dodju na Vtecu EE9 civic neka mi javi . pozeljno je da su 280+ mm

Sta konkretno trazis, diskove ili nesto drugo, iskljucivo hondine ili bilo kakve s 4 sarafa, promjer? Imam ja dva diska 280mm 4 sarafa su, ako ti to treba...

treba mi komplet s celjustima, nosacima , da su 282 mm i 4x100 raspon rupa jer pase to na moj auto bez velkih prepravki

menjic je napisao(la):
Pored onih na autu ja vidim 6 felgi u sobi ili garazi ili sta je vec, sto ce reci da vrlo vjerovatno imas jos dvije :D pa me zanima sta si naumio sa te 4 viska sto imas osim sto sjedite na njima i koji je raspon rupa ?

4x100 raspon rupa. 17ke su ... odlicne gume na njima . na prodaju su ... et 35 mislim. nisam 100 siguran. al felge su kao nove, gume u dobrom stanju i moze se vozit sigurno sezona bez problema ima 6-7 mm sare
 
Imam ja dva diska 280mm 4X100 raspon, nisu novi ali nisu ni losi, ako te zanima. Ja stavio brembo max pa mi ovi ostali, u servisu kazu da su dobri.. :cool:
 
Član
@ badboy . ...vrijeme na 402 me ne zanima, radim auto za svoj ukus koji je mozda nekome naopak, nekome nema smisla, nekome los, bezveze, glup i slicno...

felge cekaju gume, a sve to ceka KYB amortizere i AP racing opruge da stignu.

sad su na redu kocnice da sredim, stavim kvalitetno nesta, promjenim sva crijeva od kocnica, kocioni cilindar, regulator kocenja. onda ide roll bar, malo unutrasnjost uraditi u race fazonu i tek na kraju motor pocinjem raditi.
plan su bregaste stage2, usis Aem, izduv dc2, novi hladnjak, srediti glavu, mapirati auto i eto me na nekih 180-190 KS u autu s nekih 900kg i manje s vozacem. trebalo bi to ici onda visokih 13sec 13,7-13,8
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top