Citroen Saxo VTS 16V

Citroen Saxo VTS 16V

Član
Ajd okej trizex, ja ga valjda znam kakav je bio kad sam ga tek uzeo, a sad je pun nekih "tragova" :D

A Ibiza je plava, TDI jest, sad koji tacno ne znam. Al ima preko 110 KS, ima chip garant.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ajd okej trizex, ja ga valjda znam kakav je bio kad sam ga tek uzeo, a sad je pun nekih "tragova" :D

A Ibiza je plava, TDI jest, sad koji tacno ne znam. Al ima preko 110 KS, ima chip garant.

ima ibiza chip i to fino odradjen,al et uprkos svemu dobro ide!:D :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ajd okej trizex, ja ga valjda znam kakav je bio kad sam ga tek uzeo, a sad je pun nekih "tragova" :D

A Ibiza je plava, TDI jest, sad koji tacno ne znam. Al ima preko 110 KS, ima chip garant.

Cip naravno za ovo vrijeme,15,77 je vrijeme auta Ibize tdi od Subotnje utrke olaksane i cipane na nekih 140 ks,druga stvar sto je i on prijavio stock 110 ks ;)
 
Član
fin autic, svaka cast ;)

Odlicno vrijeme na 60FT.... obzirom da ispod 2sec imaju samo auti od iz klasa 11, obicno sa 4x4 i 500-600-700KS....
 
Član
Hvala. Tad sam jos imao dobre gume, sad nema sanse ni blizu dobar start da uradim.

Al evo prije par dana sam uzeo Toyo R888 gume, danas zbavio i celicne felge 15-ke, felge ce trebati vjerovatno pjeskariti pa ofarbati nanovo i onda cemo vidjeti kako ce ici s tim :) Jos se premisljam bil ih farbao u crnu ili da izaberem neku "fensi" boju :D
 
VR6Boki je napisao(la):
Hvala. Tad sam jos imao dobre gume, sad nema sanse ni blizu dobar start da uradim.

Al evo prije par dana sam uzeo Toyo R888 gume, danas zbavio i celicne felge 15-ke, felge ce trebati vjerovatno pjeskariti pa ofarbati nanovo i onda cemo vidjeti kako ce ici s tim :) Jos se premisljam bil ih farbao u crnu ili da izaberem neku "fensi" boju :D

Ako neces crnu , onda bijelu mat boju na celicare , mislim da ce leci perfektno na tvoju boju , koju god drugu "fensi" boju da uzmes odudarat' ce ti :icon_smile:
 
Član
Imam vec bijele alu felge, mada sam i o toj boji razmisljao.

Ne zurim, pregoglat cu da nadjem sve Saxoe sa celicnim fensi bojama felgi :D

Ovakve su nekakve felge sa 10 rupa...
mO6fvJPtjtVkHgcC0_tGUOw.jpg
 
Član
ma pukni neku drecavu rozu/pink npr ili nesto slicno.......inace predobar saxo stavi jos slika ako nije problem :icon_smile:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Hvala. Tad sam jos imao dobre gume, sad nema sanse ni blizu dobar start da uradim.

Al evo prije par dana sam uzeo Toyo R888 gume, danas zbavio i celicne felge 15-ke, felge ce trebati vjerovatno pjeskariti pa ofarbati nanovo i onda cemo vidjeti kako ce ici s tim :) Jos se premisljam bil ih farbao u crnu ili da izaberem neku "fensi" boju :D

Na lsikovima ce biti nesto bolje, e30 na slikovima radi 2.1 ;)

Sta se toce felgi...sa crnim nemozes fulat :cool:
 
Član
Glasam za bijelu zato što mu dobro stoje bijele na plavu boju, tvoj autić baš fino izgleda tako. Pukni ih u neku zajebanu bijelu i ćao.:cool:
 
Član
dellas je napisao(la):
Gde si uzeo r888? Nove ili polovne?

Polovne, ali ne mnogo koristene. GG model, to je onaj najcesce koristeni, neka srednja tvrdoca.

Ako budes uzimao nove i samo za SR-a, uzmi onda GS, te su najmekse i kazu ne treba ih uopste grijati. Ali se i najbrze trose.

Evo slike celicnih felgi, skinuta hrdja, pa osmirglane, i evo ih sad u primeru. Sad jos samo da skontam boju, ova zlatna mi djeluje zanimljivo, mada sto kaze suki, sa crnom ne mozes fuliti. No mozda cu ipak probati zlatnu prvo pa ako ne bude dobro, ko ih ebe, lako ih onda jos jednom zacrniti...

2d27gc9.jpg
 
Top