ciste gluposti i sramota

ciste gluposti i sramota

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Lija je napisao(la):
jbga kako bi bilo da si ti adm/mod i nekome trebas nesto prodat,uradit itd..i onda ga banovat..vjerovatno da taj clan to nebi ni kupio nio trzaio od tebe vise..nista licno samo primjer dajem

vrijedjane se treba sakcionisat i pravila su za svakoga iista..ali ajde da nebude da pljujem po nekome,sacekat cemo i rijeci adm/mod tima cut cemo njihovu stranu price(ako se tema prije ne lockuje:D )

nedaj boze da sam ja rekao da me nisu trebali banovati ili sl,ja se slazem sa banom koji sam dobio ali brate neka se sankcionisu i drugi clanovi koji su teze vrijedjali i slicno,a nemislim samo na temu iz koje su screenshotovi,,,,a to sto kazes:jbga kako bi bilo da si ti adm/mod i nekome trebas nesto prodat,uradit itd..i onda ga banovat..vjerovatno da taj clan to nebi ni kupio nio trzaio od tebe vise..nista licno samo primjer dajem,,,pa zasto onda postoje pravila i slicno,,po meni admini bi trebali biti ljudi koji postuju poravila a ne manipulisu njima,,ali opet ko sam ja,,,niko ha ya,,,zato postoje posteni admini,,
a evo lock i brisanje teme ocekujem svake sekunde takodje i ban...:lol:
 
Početnik
M_iKy je napisao(la):
korupirani admn :lol::lol:

drug bez uvrede ali ako nemas nista napisat vezano za temu nemoj onda nish pisat,,ili ti se moze jer poznajes nekog od admina,,:D:lol::lol:;)
jer pito bi te ja da se na tebi par puta kola slome niradiceg,onda bi ti piso 200 ovakvih tema
 
dzinn16v je napisao(la):
Potpis.;)
Mislim da svi clanovi moraju biti ravnopravni,i svi moraju postovati pravila foruma,pa cak i ADM. i MOD.

poptpis kratko i jasno receno ;)

neka se tema obrise ali da bude koristi, pohvale kritike i prijedlozi imaju svrhu za promijenu na bolje, e sad ako se po tom pitanju ne rijesava nista onda ce se odraziti sa tim sto clanovi koji su dali kritike nece vise posjecivati forum, nije moje da ja raspravljam sto mnogo clanova ne posjecuje forum ali razlog je jasan i ocigledan ;)
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Potpis.;)
Mislim da svi clanovi moraju biti ravnopravni,i svi moraju postovati pravila foruma,pa cak i ADM. i MOD.

poptpis kratko i jasno receno ;)

neka se tema obrise ali da bude koristi, pohvale kritike i prijedlozi imaju svrhu za promijenu na bolje, e sad ako se po tom pitanju ne rijesava nista onda ce se odraziti sa tim sto clanovi koji su dali kritike nece vise posjecivati forum, nije moje da ja raspravljam sto mnogo clanova ne posjecuje forum ali razlog je jasan i ocigledan ;)






ja sam "bivse" clanove napomenuo samo onako,,
a o ovom boldiranom i crvenom samo mozemo sanjat
 
Član
a bas me zanima s kim je ovaj cviko dobar od admina
iskren da budem nisam ni na cijoj strani, al sarajlicu mislim da si ti na zubu zbog cesceg spama, nedavno si neku temu postavio, pa imao ban 24 sata, mislim da si u njoj cak i trazio ban :lol:

ne vjerujem da je ista licno .. samo si zapamcen :D
 
Član
NEMA POVLASTENIH CLANOVA FORUMA

mali_cviko ban 7 dana. Tek sam sada vidio. Ako si ti banovan zbog onoga sto si oznacio to je greska nekoga od admina.

Slicne slucajeve mozete prijaviti meni na PM uz print screen ;)
 
Početnik
kavaz je napisao(la):
a bas me zanima s kim je ovaj cviko dobar od admina
iskren da budem nisam ni na cijoj strani, al sarajlicu mislim da si ti na zubu zbog cesceg spama, nedavno si neku temu postavio, pa imao ban 24 sata, mislim da si u njoj cak i trazio ban :lol:

ne vjerujem da je ista licno .. samo si zapamcen :D

uredu slazem se i sa tim,,,ali imas sliku gdje mi pise razlog bana,a to je vrijedjanje drugog clana,,,ali sta je onda sa cvikom i techno geek-om,,,sta su oni onda:icon_question:

edo_16v je napisao(la):
NEMA POVLASTENIH CLANOVA FORUMA

mali_cviko ban 7 dana. Tek sam sada vidio. Ako si ti banovan zbog onoga sto si oznacio to je greska nekoga od admina.

Slicne slucajeve mozete prijaviti meni na PM uz print screen ;)

svaka cast edo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top