ciste gluposti i sramota

ciste gluposti i sramota

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja samo nezz za sta sluze pravila ovog foruma,da se ismijavaju ili da se pojedini moderatori igraju snjima,,,fujjjj...prekuce sam banovan zbog ovog


Uploaded with ImageShack.us
tj zato sto sam rekao da su u psihijatriji domaci


Uploaded with ImageShack.us

ali kada neki drugi clanovi otvoreno vrijedjaju mene i ostale oni nedobiju ban;ZASTO,zato stoi se najvjerovatnije poznaju ili su prijatelji sa moderatorom koji je mene banovao....
evo primjeri njihovog VRIJEDJANJA mene i ostalih:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

e pa ko je ovdje lud,clanovi koji su ovako vrijedjali druge nisu banovani a ja sam banovan samo zbog toga sto sam napisao da se nalaze u mracnim sobicama i da su domaci na psihijatriji,UREDU JESAM POGRIJESIO RADI TOGA,i slazem se sa banom koji sam dobio,ali pogledajte sta su oni pisali pa niosu bili banovani,,,SVAKA CAST PRAVILIMA I MODERATORIMA KOJI SU JARANI SA ODREDJENIM OSOBAMA PA ZA NIJIH PRAVILA NEVAZE PA SE JOS UVIJEK PITATE ZASTO STARI ISKUSNI CLANOI ODLAZE,BAS LIJEPO,,,,,ja znam da ce ova tema biti brzo obrisana i da cu ja opet biti banovan ali svejedno mi je jer zasto da budem na forumu na kojem su neki clanovi povlasteni zbog toga sto se poznaju sa nekim od moderatora,zar pravila nevaze isto za sve,,,IPAK NA OVOM FORUMU NEVAZE,uredu znam opet da cete me ismijat ali opet briga me jer to je ovakav forum,hvala i dovidjenja,,,:icon_smile::123:
 
Član
Potpis na ovo bilo je dosta slučajeva gdje u sukobu pojedinac bude kažnjen a ostali prođu bez sankcija...Mada ovo i nije teško vrijeđanje kakvog je bilo i prolazilo bez banana...
 
Početnik
darko13 je napisao(la):
Potpis na ovo bilo je dosta slučajeva gdje u sukobu pojedinac bude kažnjen a ostali prođu bez sankcija...Mada ovo i nije teško vrijeđanje kakvog je bilo i prolazilo bez banana...

sad sam gledao i ova dva clana niti su banovana niti ista a opet su vrijedjala vise od mene,,,ali ipak ja se nepoznajem sa moderatorima i slicno pa izvlacim deblji kraj:icon_biggrin:
 
ma ovo ce kao i sve i jedna tema do sada na ovaj fazon biti vrlo brzo izbrisana, nekolicina koja vidi jako brzo ce zaboraviti, jer ne ide u prilog bilo kakva negativna izjava vezana za forum, jer u tom slucaju nema novo reganih clanova, nema posjete ostalih clanova, nema posjete stranici nema profita ;)

ovo gore navedeno je svakodnevnica, ne samo na ovom forumu, nego i u zivotu uopsteno, nazalost....
 
Početnik
zen_3dom je napisao(la):
ma ovo ce kao i sve i jedna tema do sada na ovaj fazon biti vrlo brzo izbrisana, nekolicina koja vidi jako brzo ce zaboraviti, jer ne ide u prilog bilo kakva negativna izjava vezana za forum, jer u tom slucaju nema novo reganih clanova, nema posjete ostalih clanova, nema posjete stranici nema profita ;)

ovo gore navedeno je svakodnevnica, ne samo na ovom forumu, nego i u zivotu uopsteno, nazalost....

upravu si zato sam i napisao da ce vrlo brzo biti izbrisana i ja cu dobiti ban,ali sad me briga zaboli jer zasto da budem na forumu na kojem je ovo prisutno!!,, sramota,,ha ya
 
Potpis.;)
Mislim da svi clanovi moraju biti ravnopravni,i svi moraju postovati pravila foruma,pa cak i ADM. i MOD.
 
Početnik
dzinn16v je napisao(la):
Potpis.;)
Mislim da svi clanovi moraju biti ravnopravni,i svi moraju postovati pravila foruma,pa cak i ADM. i MOD.

upravo,ja sam dobio ban na osnovu vrijedjanja i slzem se stim ali akop pravila vaze za mene neka vaze i za onu dvojicu ali i sve clanove,ali NE ja se nepoznajem niskim i nisam prijatelj snjima,,:icon_smile:
 
Početnik
normala je napisao(la):
potpis i od mene
;) thx drug,,a najgore od svega je to sto bi neki clanovi slozili se samnom ali "nesmiju" jer se boje bana i slicno,,,more je ovakvih poput mene koji su dozivili nepravdu na ovom forumu,,msm nije to nish veliko da bi uticalo ali zasto su onda pravila,,,


tarik_91 je napisao(la):
potpis na sve ;) ;) neka brisu..ne mogu oni obrisati koliko mi mozemo postaviti

;)
 
Početnik
jbga kako bi bilo da si ti adm/mod i nekome trebas nesto prodat,uradit itd..i onda ga banovat..vjerovatno da taj clan to nebi ni kupio ni trazio od tebe vise..nista licno samo primjer dajem

vrijedjanje se treba sakcionisat i pravila su za svakoga iista..ali ajde da nebude da pljujem po nekome,sacekat cemo i rijeci adm/mod tima cut cemo njihovu stranu price(ako se tema prije ne lockuje:D )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top