Ciscenje komplet interijera

Ciscenje komplet interijera

Član
ArminM je napisao(la):
probat cu ja ovo za podne tepihe,da pokusam istjerat sve one sitne kamencice koje ni usisivac ne pokupi, samo ne smijem celicnom cetkom,pocijepat cu sve,moram naci nesto manje grubo

Ma kakva celicna cetka izgrebace siceve i pocupace sva vlakna iz tepiha , uzmi ti onu cetku za ribanje pravih tepiha plasticnu i fino sanom pravolinijski idi tako nekoliko puta onda usisas i tako ponavljas proces dok nebude potpuno cisto.

O ovoj cetki je rijec ja sam sanjom radio nema ni najmanjeg kamencica a vlakna se iz tepiha podignu bude kao nov ;)

http://www.dmniveta.com/slike/3/big21.jpg
 
Član
brate radim u perioni vec godinu dana i u radio sam ko zna koliko auta i na niijednom nismo sje*ali tepih celicnom cetkom,sad vi kako hocete,ja kazem kako se radi...:icon_smile:
 
Član
MACNE_mk1 je napisao(la):
brate radim u perioni vec godinu dana i u radio sam ko zna koliko auta i na niijednom nismo sje*ali tepih celicnom cetkom,sad vi kako hocete,ja kazem kako se radi...:icon_smile:

Znam ja sta ti kazes sve je to ok, puno je lakse sa plasticnom cetkom ko prvi put radi posebno na sicevima haj na podu se toliko i nece vidit ako nesto zabrlja ali na sicu ako malo jace pritisne postoji mogucnost da ga izgrbe podere izvuce vlakna ode onda sic u pm, jos pola bi ih uzelo iz garaze celicnu cetku na sve strane idu zice onda bas postoji mogucnost da se sjebe sic;)
 
Član
svejedno koliko god efikasno bilo ja ne bi smio sa celicnom cetkom,nema sanse, mislim da sam gledao kako se to radi pa inekako,ali nisam. Bezveze havariju da napravim,dok izljepota,i kad ukinem one gumene podmetace i vratim one standardne ocistit cu ja to sve,uzet obicnu cetku i ozezi;)
 
Top