Ciscenje komplet interijera

Ciscenje komplet interijera

LSD

Član
imam neki "super 10" s njim cistim sve...
s uzsisivacem s filterom na vodu.

znam da na boci pise velikim slovima super 10 a cija je proizvodnja provjerim sutra...mrsko mi sada izlaziti vani
 
Član
LSD je napisao(la):
imam neki "super 10" s njim cistim sve...
s uzsisivacem s filterom na vodu.

znam da na boci pise velikim slovima super 10 a cija je proizvodnja provjerim sutra...mrsko mi sada izlaziti vani

i jeste najbolji ;) samo skup u vraziju mater Gdje ga nabavljas po kojoj cijeni
 

LSD

Član
ovdje u lokalcu "bingo"...kad sam uzimao nekad u jesen..jos nisam potrosio.
a cijene se ne sjecam. stara je tad castila :D:icon_biggrin:
 
Član
ja sam prezadovoljan vjeruj mi, ovaj mi je drug mehanicar,i u njegovoj petici smo prije par dana cistili sjedista sa ovim sredstvom,malo je rec da je dobro ispalo. Ovo je kao pjena kad se nanese,potrebno je malo ostaviti da odstoji na povrsini koja se cisti,i onda se samo krpom izriba i to je to,poslije toga se moze usisat,da se pokupi sve ako je ostalo kakvih gluposti i eto,to je to:cool:
 
ma ja izbacio sjediste da ih odnesem majstoru i sada hocu da ocistim tepih i tapacirunge...ne znam da li bismio i za nebo koristiti ovo sredstvo???

Znaci samo izribati sa krpom i to je to
 
Član
smijes sigurno,nista nece biti,ja sam koristio,extra ocisti
jos sam za krovni tapacirung koristio jedan extra jeftini sprej,ne sjecam se bas kako se zove,neki je Joker,neko tursko smece,ali cudno kako cisti. Ovaj sprej ako nadjes, a trebao bi u svim vecim centrima, vecina ih drzi Abro proizvode, slobodno koristi za tapacirung, probaj na manjoj povrsini pa ces vidjet. Naci cu ja sliku,imam je negdje cini mi se,da vidis kako sam ja ocistio tapacirunge,sjedista,one podne tepihe sa ovim sprejem, stari mislio bilo auto na hemijskom:icon_biggrin:
 
Član
ja radim u beogradu u perionici,ali samo hemijsko pranje,mi koristimo MA FRA hemiju,ali ako nemate to,uradite ovako,evo da napisem ceo postupak kako radim,uzme se magicne krpe 1-2,celicna cetka,dzak za krompir,AXAL-sredstvo za odmascivanje(2 bocice) i sredstvo za sudove bilo koje...prvo se uzme AXAL i isprskaju se tapaciri(prvo prednji pa zadnji),kada se isprskaju prvo prednji saceka se 2 minuta,da pocne da deluje axal,onda se uzme dzak i umoci se u penu koju smo napravili od tecnosti za sudove i trlja se preko tapacira,riba se svaki deo,bitno je da se pogodi svaki deo,zatim drugi tapacir isto i onda se cistom vodom i magicnom krpom spere sva ta pena,tako isto i zadnje..to je bilo za tapacire,evo za sedista,potrebno sve isto od materijala,uzme se celicna cetka i trlja se preko sedista da se izvuce ona prasina,ali ne stiskati jako jer se moze pocepati sediste nego samo ovlas onako,zatim se poprska sediste AXAL-om,saceka 2 minuta,uzme se dzak sa penom i nasamponira se sve,takodje je bino gledati da se sve pogodi i nije bitno da se trlja sto jace vec da se vise puta prodje jedno mesto,kada nasamponirate sedista,uzme se vlazna magicna krpa(cista naravno) i skuplja se pena i tako dok se ne skupi sve,krpa se cedi sto cesce...a ako su kozna sedisa sve isto samo bez celicne :icon_smile:
PATOS-celicnom cetkom izvlacimo pesak iz tepiha,usisavamo dok ne bude trunke peska ili tako nesto,zatima axal se isprska preko celog tepiha,dzakom nasamponiramo i predjemo magicnom krpom-isti postupak kao za ostalo...
KROV-uzme se vlazna magicna krpa,na nju se naprska axal i trljate krov,potrebno je sto vise ispirati krpu da se ne bih razmazivala prljavstina...
nadam se da sam pomogao..:icon_smile:
 
Macne-- slazem se u potpunosti, vrecu od krompira ili necega slicnog,, topla voda
i sapunica i sve se ocisti,, na kraju jelenskom krpom predje ili nekom drugom
da ne ostanu tragovi od sapunice i sjedista teoisi i sl pizdarije kao novi;)
 
Član
probat cu ja ovo za podne tepihe,da pokusam istjerat sve one sitne kamencice koje ni usisivac ne pokupi, samo ne smijem celicnom cetkom,pocijepat cu sve,moram naci nesto manje grubo
 
Top