chrom &&&

chrom &&&

Član
:icon_rolleyes: daleko mi je i Mostar,meni auto treba svake sekunde...nemam ja to kad ostavljat u Mostaru da ga frcaju dvije sedmice :icon_smile::smajli41:
 
e jbg jarane ako ti to tolko treba mozemo nesto skombinovat pa da ti posaljem ja tu boju pa nek ti ga tu neko boji
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
e jbg jarane ako ti to tolko treba mozemo nesto skombinovat pa da ti posaljem ja tu boju pa nek ti ga tu neko boji

aaaj prijatelju u nas je ovdje slabo ima dobrih majstora..svi gledaju da sto brze zavrse i na kraju to ispane koda ga je cetkom farbao...vidjet cu da uzmem godisnji odmor pa da dotjeram dole auto,,imam ja i dobrog prijatelja dole u mostaru mogao bi i ostat koji dan dole :123:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
nema,,, onda meni propadose projekti....nebi otiso u slo kad bi mi dzaba dali boju....ima firma preko puta moje kuce ali oni chromiraju samo manje predmete...mala im masina...mogao bi neke detalje uradit kao npr.karambolku ili nesto slicno ali bi bilo ruzno da ga saram...hvala svima koji su se potrudili ;) najbolji steeeee

sorry, mozda je poglupo pitanje jer nisam bas informisan, zar se moze plastika kromirat?? :icon_confused:

edit: ne mislim na bojenje tom nekom crome bojom, nego mislim na onaj "pravi" postupak kromiranja... ;)
 
Član
ne znam ni ja drug,nisam 100 % siguran...ja sam to naveo samo primjer za karambolku....a valjda se moze i to uradit,,,eto ako neko zna neka nam kaze dali se plastika moze kromirat

jbg..kad gledam ovog audija,,pa nije valjda citav od lima,,valjda su retrovizori plasticni :icon_question:
 
ima li ko u okolini sarajeva da farba plastiku u ovu chrom boju, ali da bas bude efekat dobar, odsjaj i da se ne grebe puno, koja je cijena????
A moze se plastika farbati, ima na onom videu kod porshea karambolka ofarbana...
 
Član
ja znam za ovu firmu u zivinicama,oni su meni kromirali rollbar na onom unikatu golfu,,a po sarajevu slabo znam...
 
Član
Kolko treba te boje otprilike za 4 felge 17 :icon_question:

Ako vec ima sigurno u mostaru nabavit cemo nekako ako treba odo autobusom maksuz :cool::lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Kolko treba te boje otprilike za 4 felge 17 :icon_question:

Ako vec ima sigurno u mostaru nabavit cemo nekako ako treba odo autobusom maksuz :cool::lol:

blize su ti zivinice,,ja citavo vrijeme pricam da ima fabrika zove se rudmont i imaju masinu za kromiranje,,a ti bi zapuco za mostar :lol::lol:
 
Član
Pa cito sam da ima al mozda je jeftinije otic u mostar :lol:
Ajd pitaj kakve su cijene i kako to ide pa navratim da kahvenisemo u Zivinicama i odemo do tih :cool:;)

Zvat cemo i strucnjaka Nermina Suljagica i on je tu po zivinicama stalno :cool:

Ima neka hrom boja i u nekoj radnji boja i lakova u gracanici meni su rekli da za felge treba nekih 50-60 KM boje :icon_smile:
 
Član
LSD je napisao(la):
koja je cijena kod tih u zivinicama????

ne znam druze bgm kako oni naplacuju,,svrati pa pitaj od magistrlnog outa je 6 kilometara do firme,ti mozes doc i s one strane od poljica...prijatelj od mog oca je radio tu i tako da je to on meni dzaba uradio;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Pa cito sam da ima al mozda je jeftinije otic u mostar :lol:
Ajd pitaj kakve su cijene i kako to ide pa navratim da kahvenisemo u Zivinicama i odemo do tih :cool:;)

Zvat cemo i strucnjaka Nermina Suljagica i on je tu po zivinicama stalno :cool:

Ima neka hrom boja i u nekoj radnji boja i lakova u gracanici meni su rekli da za felge treba nekih 50-60 KM boje :icon_smile:

de ti meni reci sta bi ti htio kromirat pa da ja njih onda pitam,,?

LSD je napisao(la):
znaci u dubravama lijevo pored mlina??''

ma kakve dubrave...ides iz lukavca prema sarajevu,,,,i kad dodjes do onog skretanja u desnu stranu prema mlinu ljubace,eh prodjes to skretajne zatim prodjes prugu i onda ima skretanje desno eh onda vozis pravo i naic ces na T raskrsnicu onda ides desno i naic ces na benzinsku pumpu odma poslije benziske je ta fabrika ;)
 
Član
4 sedamneske felge borbet BS :icon_smile:

Dobro bi to izgledalo :cool:

A ima jos zainteresiranih trazi proviziju reci naci cu vam musterija :cool:
 
Top