chrom &&&

chrom &&&

Član
ne znam da li bi ko volio da mu izgleda auto ovako ali ja bi volio
da li bi se kod nas moglo uradit nesto ovakvo i koliko bi para se trebalo izdvojit za ovo?

ovo je bas lijepo
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
volio bi ja neg sta :D samo kkoliko kesa i gdje se radii nevjerujem da ima igdje ovde ..

Nemoze nikako po zakonu nije dozvoljena ova boja...
A druga stavar za ovakvu boju ti treba kompresor od 10 bara a to kod nas nema pa tako zaboravi slobodno:icon_cry:
 
Član
ovo je radeno za nekog seika tamo..puno skupo..ne znam da li je chrom il od srebra:icon_question:
 
madmono je napisao(la):
Nemoze nikako po zakonu nije dozvoljena ova boja...
A druga stavar za ovakvu boju ti treba kompresor od 10 bara a to kod nas nema pa tako zaboravi slobodno:icon_cry:

heh jesi me utjesio :) jbg uh al se i mmi drzimo zakona :D hehe jbg
 
Član
AnDel je napisao(la):
ovo je radeno za nekog seika tamo..puno skupo..ne znam da li je chrom il od srebra:icon_question:
chrom je boja :D i puno kosta oko 3000 evra 1 kila boje htio ja da farabam svog bmw-a pa kad su mi rekli da to nije izvodivo radi kompresora...

COOl je bezdanjeg
;)
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
madmono je napisao(la):
Nemoze nikako po zakonu nije dozvoljena ova boja...
A druga stavar za ovakvu boju ti treba kompresor od 10 bara a to kod nas nema pa tako zaboravi slobodno:icon_cry:

heh jesi me utjesio :) jbg uh al se i mmi drzimo zakona :D hehe jbg

Pa 1 problem kako upisati boju naplacao bi se kazni samo tako vijeruuj mi a 3000 evra samo za boju to je jedno solidno auto ili hrpa tuning dijelova pa sta sevise isplati???:icon_question::icon_smile:

AnDel je napisao(la):
ej 3000 ojra a da moram ubit svakog ko se nasloni:lol::lol:

Ma odrobijati to se jedino ispalti da ga ustaaklis :lol::lol::lol::lol::lol:

AnDel je napisao(la):
ej 3000 ojra a da moram ubit svakog ko se nasloni:lol::lol:

Ma odrobijati to se jedino ispalti da ga ustaaklis :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
ej 3000 ojra a da moram ubit svakog ko se nasloni:lol::lol:

hahaahhaahhah xD idi odes s curom na fuka i kad dodjes parnica preko cjelo auta he kakav li bi bio osjecaj xD

Auuuuuu pa zato i kazem samo ga oklopiti staklom i neka stoji kao izlog:lol::lol::lol::lol::D
 
madmono je napisao(la):
MawiGenius je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
ej 3000 ojra a da moram ubit svakog ko se nasloni:lol::lol:

hahaahhaahhah xD idi odes s curom na fuka i kad dodjes parnica preko cjelo auta he kakav li bi bio osjecaj xD

Auuuuuu pa zato i kazem samo ga oklopiti staklom i neka stoji kao izlog:lol::lol::lol::lol::D

hhahahahaha vala bas :D ipak bolje je hrpa tuning djelowa i nabrijat dvicu da zvoni ... heh jbte golfa nabrijes za 1000 km a gdje je onig 3000 ojri i to jos 1 Kg boje ccc
 
Član
Auuuuuu pa zato i kazem samo ga oklopiti staklom i neka stoji kao izlog:lol::lol::lol::lol::D
[/quote]

hhahahahaha vala bas :D ipak bolje je hrpa tuning djelowa i nabrijat dvicu da zvoni ... heh jbte golfa nabrijes za 1000 km a gdje je onig 3000 ojri i to jos 1 Kg boje ccc
[/quote]

Jo ti si dobar heheh kod mene su malo vise skuplji dijlovi ali eto trudim se:icon_smile:
 
Top