CHROM BRANICI ZA MK1

CHROM BRANICI ZA MK1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
momak je tvrd orah reko mi je da će razmislit pa će mi javit uglavnom nebojte se ako išli na prodaju ja ću prvi znat legio nisam sliko
 
Član
pozdravljam vas nisam odavno bio na forumu...
ja san iz splita i gleda san cjene novih limenih branika u AK Kovačić koja je ovlaštena za audi al kako je vw sa njima u korporaciji može se i koji dio nabavit
ovako prednji branik novi bez ičega košta cca 1400kn, sa plastikama i žmigama oko 1700kn
zadniji branik je 1700kn
kad to zbrojite dobijete cca 500eura(1000km)

a šta kažu u hrvatskoj ćeš ih prodat odma samo stavi lipu cjenu to ti je oko 350-400e bez problema samo triba nać kome tribaju

stavi slike i sve ja ću ti pribacit na vwclubcroatia:icon_smile:
 
dosta mi se ljud javilo na pm da vam pokažem slike kao prvo vidite da je tema pod diskusije a ne pod oglasima dakle samo sam učinio uslugu momku da vidimo koliko se može dobti za njih nije reko da će ići na prodaju jer i njemu ih je žao dat ispod svake cjene jer su od 80 te godine kod njega i on je reko čim budu na prodaju da će mi javit i ja ću vam postavit oglas za njih a cjena će biti minimalno 400 km ispod kaže neće ići marke pa sad oće li on dobit te pare ako prodavo ili nećže neću da se mješam pozz svima čim šta zasnam javim vam
 
Član
dadao_style je napisao(la):
dosta mi se ljud javilo na pm da vam pokažem slike kao prvo vidite da je tema pod diskusije a ne pod oglasima dakle samo sam učinio uslugu momku da vidimo koliko se može dobti za njih nije reko da će ići na prodaju jer i njemu ih je žao dat ispod svake cjene jer su od 80 te godine kod njega i on je reko čim budu na prodaju da će mi javit i ja ću vam postavit oglas za njih a cjena će biti minimalno 400 km ispod kaže neće ići marke pa sad oće li on dobit te pare ako prodavo ili nećže neću da se mješam pozz svima čim šta zasnam javim vam

I lud je ako ih da ispod!!!!!
 
Član
ja san za ovo zainteresiran, mislin ne ja nego mi prijatelj al kako nije regan onda zamislite ko da san ja, pa stavi slike i koja je prava cijena i dogovorimo se o svemu, pozdraVW:icon_exclaim:
 
Član
znan vidio sam nisan još izgubio vid, ja san samo reka da san zainteresiran

bez ikakve uvrede
pozdraVW;)
 
Legend
turbina je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ma sve je to uredu edo samo sto je to njemacka gdje realno gledano raja zivi bolje i sami standard je veci (plate i sl), a ovo je bosna i za nas standard je to preskupo. asa drzi cijene ko da se u njemackoj nalazi a ne u bosni gdje i oni sa skupljim autima gledaju da ne kupuju kod njih jer ocito ima jeftinije na drugim mjestima. asa kolje sa cijenama sve dok bude budala koji budu kod njih uzimali dijelove. cast onima sto moraju da ispostuju garantne rokove i rade servis kod njih

ASA ne izmislja svoje cijene nego vuce cijene iz centralne VAG baze. Dakle, ako neki dio u ASI kosta 100 maraka isto toliko ces ga platiti i u bilo kojem drugom VW ovlastenom servisu bilo gdje u Evropi ;)
ASA kao i svaki drugi VW diler, ima ostavljen prostor za zaradu uglavnom na novim autima
aha da je bar tako..
moze biti da cijena dijelova mooozda vecaa 30% nego sto ih oni dobivaju, ali zato zakidaju raju na svaki drugi moguci nacin.. zato i imaju toliki profit..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
turbina je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ma sve je to uredu edo samo sto je to njemacka gdje realno gledano raja zivi bolje i sami standard je veci (plate i sl), a ovo je bosna i za nas standard je to preskupo. asa drzi cijene ko da se u njemackoj nalazi a ne u bosni gdje i oni sa skupljim autima gledaju da ne kupuju kod njih jer ocito ima jeftinije na drugim mjestima. asa kolje sa cijenama sve dok bude budala koji budu kod njih uzimali dijelove. cast onima sto moraju da ispostuju garantne rokove i rade servis kod njih

ASA ne izmislja svoje cijene nego vuce cijene iz centralne VAG baze. Dakle, ako neki dio u ASI kosta 100 maraka isto toliko ces ga platiti i u bilo kojem drugom VW ovlastenom servisu bilo gdje u Evropi ;)
ASA kao i svaki drugi VW diler, ima ostavljen prostor za zaradu uglavnom na novim autima
aha da je bar tako..
moze biti da cijena dijelova mooozda vecaa 30% nego sto ih oni dobivaju, ali zato zakidaju raju na svaki drugi moguci nacin.. zato i imaju toliki profit..

to braca. drago mi je da ima i neko pametan
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
turbina je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ma sve je to uredu edo samo sto je to njemacka gdje realno gledano raja zivi bolje i sami standard je veci (plate i sl), a ovo je bosna i za nas standard je to preskupo. asa drzi cijene ko da se u njemackoj nalazi a ne u bosni gdje i oni sa skupljim autima gledaju da ne kupuju kod njih jer ocito ima jeftinije na drugim mjestima. asa kolje sa cijenama sve dok bude budala koji budu kod njih uzimali dijelove. cast onima sto moraju da ispostuju garantne rokove i rade servis kod njih

ASA ne izmislja svoje cijene nego vuce cijene iz centralne VAG baze. Dakle, ako neki dio u ASI kosta 100 maraka isto toliko ces ga platiti i u bilo kojem drugom VW ovlastenom servisu bilo gdje u Evropi ;)
ASA kao i svaki drugi VW diler, ima ostavljen prostor za zaradu uglavnom na novim autima
aha da je bar tako..
moze biti da cijena dijelova mooozda vecaa 30% nego sto ih oni dobivaju, ali zato zakidaju raju na svaki drugi moguci nacin.. zato i imaju toliki profit..

Momci, hajd se malo raspitajte direktno po VW servisima u i van BiH prije nego ponovo napisete glupost kao u quotanom postu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top