CHROM BRANICI ZA MK1

CHROM BRANICI ZA MK1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
U vidi sto je to skupo...sorry na off, al vidio sam u kaknju nekog dedu vozi keca , a ovi su mu branici,nagovoricu ga da mu dam obicne za njih,mozda mi i doplati... vidi biznisa....
 

IGY

Član
ja sam ih trazio prosle godine kad sam ibizu kupio, mislio nju voazati onako a keca sredzivati po svom cejfu
u asi je tad sama karambolka bila prednja 250 KM zadnja 300 KM
bez nosaca, zmigavaca, plastika sa strane, pa cak i sarafa
elem komplet set da se kupi kod njih dodze oko 800 KM
tako je meni receno kad sam bio tamo i raspitivao se, dobio sam i cijene isprintane na papir, ako ga nadzem kuci postavicu pa se uvjerite sami


a posto su ti stari i sigurno originalniji od ovih znaci da vrijede finih para
da su moji ja ih nebi dao ispod 500 KM
 
bio sam sinoć kod momka netko ga je dobro nasavjetovo za te branike pa se još misli za prodaju uglavnom reko je neće ih dati ispod 400 km pa sad hoće li dobit te pare za njih to neznam ima račun kad su kupljeni 80 i neka godina dan danas zapakovani nisu vidili prašine još hehe pa eto kad se odluči ja ću stavit oglas pa možda netko bude zaintersovan
 
Član
hahah pa te su i rat prezivile..
ma to se trazi ko ludo ako ima sve plastike i sarafe vrijedi tih para
 
Član
arminnn je napisao(la):
hahah pa te su i rat prezivile..
ma to se trazi ko ludo ako ima sve plastike i sarafe vrijedi tih para

jest jest,sve te vase izjave stoje,trazi se kao ludo,raritet su bla bla bla,ali hajde da vidimo ko ce stvarno dati 500KM za dva branika?????? Ima li iko od vas???
Ima li iko koga znate??? Evo prvi ja cu ih sebi uzeti taman da budu i 1000KM ali sad je zima i imam neke prece stvari i netrebaju mi sad branici.

Vrlo malo je budala kao ja koji ce stvarno dati pare za to,vrlo malo je ljudi koji voze keca,koji vrijedi preko 500KM,pa sad skontajte.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
e jebi ga sad 500KM

pogledaj na ebay.de koliko kostaju novi.

ma sve je to uredu edo samo sto je to njemacka gdje realno gledano raja zivi bolje i sami standard je veci (plate i sl), a ovo je bosna i za nas standard je to preskupo. asa drzi cijene ko da se u njemackoj nalazi a ne u bosni gdje i oni sa skupljim autima gledaju da ne kupuju kod njih jer ocito ima jeftinije na drugim mjestima. asa kolje sa cijenama sve dok bude budala koji budu kod njih uzimali dijelove. cast onima sto moraju da ispostuju garantne rokove i rade servis kod njih
 
Početnik
emirEX_sa je napisao(la):
ma sve je to uredu edo samo sto je to njemacka gdje realno gledano raja zivi bolje i sami standard je veci (plate i sl), a ovo je bosna i za nas standard je to preskupo. asa drzi cijene ko da se u njemackoj nalazi a ne u bosni gdje i oni sa skupljim autima gledaju da ne kupuju kod njih jer ocito ima jeftinije na drugim mjestima. asa kolje sa cijenama sve dok bude budala koji budu kod njih uzimali dijelove. cast onima sto moraju da ispostuju garantne rokove i rade servis kod njih

ASA ne izmislja svoje cijene nego vuce cijene iz centralne VAG baze. Dakle, ako neki dio u ASI kosta 100 maraka isto toliko ces ga platiti i u bilo kojem drugom VW ovlastenom servisu bilo gdje u Evropi ;)
ASA kao i svaki drugi VW diler, ima ostavljen prostor za zaradu uglavnom na novim autima
 
turbina je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ma sve je to uredu edo samo sto je to njemacka gdje realno gledano raja zivi bolje i sami standard je veci (plate i sl), a ovo je bosna i za nas standard je to preskupo. asa drzi cijene ko da se u njemackoj nalazi a ne u bosni gdje i oni sa skupljim autima gledaju da ne kupuju kod njih jer ocito ima jeftinije na drugim mjestima. asa kolje sa cijenama sve dok bude budala koji budu kod njih uzimali dijelove. cast onima sto moraju da ispostuju garantne rokove i rade servis kod njih

ASA ne izmislja svoje cijene nego vuce cijene iz centralne VAG baze. Dakle, ako neki dio u ASI kosta 100 maraka isto toliko ces ga platiti i u bilo kojem drugom VW ovlastenom servisu bilo gdje u Evropi ;)
ASA kao i svaki drugi VW diler, ima ostavljen prostor za zaradu uglavnom na novim autima


moje mišljenje je ovako isto pa sad...

turbina je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ma sve je to uredu edo samo sto je to njemacka gdje realno gledano raja zivi bolje i sami standard je veci (plate i sl), a ovo je bosna i za nas standard je to preskupo. asa drzi cijene ko da se u njemackoj nalazi a ne u bosni gdje i oni sa skupljim autima gledaju da ne kupuju kod njih jer ocito ima jeftinije na drugim mjestima. asa kolje sa cijenama sve dok bude budala koji budu kod njih uzimali dijelove. cast onima sto moraju da ispostuju garantne rokove i rade servis kod njih

ASA ne izmislja svoje cijene nego vuce cijene iz centralne VAG baze. Dakle, ako neki dio u ASI kosta 100 maraka isto toliko ces ga platiti i u bilo kojem drugom VW ovlastenom servisu bilo gdje u Evropi ;)
ASA kao i svaki drugi VW diler, ima ostavljen prostor za zaradu uglavnom na novim autima


moje mišljenje je ovako isto pa sad...
 
Član
Vrijede ba ljudi tih para sta vam je , cak je i to jeftino jer mislim da nisu bas isti ovi i u asi ti ;)

Dado imas li sliku ???
 

Lav

Član
prodo sam ja branike u HR za 300€ i covjek sav sretan sto ih je dobio. nista neobicno je u zapadnom svijetu da ljudi kupuju ono sto vole. kod nas je situacija malo drugacija. volis auto, volio bi da izgleda fino a zao para (citaj-u 90% slucajeva nema para).
 
Član
Lav je napisao(la):
prodo sam ja branike u HR za 300€ i covjek sav sretan sto ih je dobio. nista neobicno je u zapadnom svijetu da ljudi kupuju ono sto vole. kod nas je situacija malo drugacija. volis auto, volio bi da izgleda fino a zao para (citaj-u 90% slucajeva nema para).

Slazem se u potpunosti!!!
I ako je ovih 400 KM puno za ovakvu stvar onda...Ja sam sada slab sa kesom pa ih nemogu priustiti inace ne bih ni sec razmisljao!!!
Ako njemu nesto treba od ovoga sto ja prodajem mozemo mijenjati, dacu mu u tome vecu vrijednost!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top