CHROM BRANICI ZA MK1

CHROM BRANICI ZA MK1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijatelj mi posjeduje krom branike od golfa 1 kupljeni 80 i neke godine kad i auto dakle branici su novi zapakovani ni dan danas nisu otpakovani nemaju packe nigdje niti su zahrđali od stajanja pa ga zanima kolika ja vrijednost tih branika konto ih je prodavat a pošto su novi plus krom plus prava vrijednost zanima ga koliko se može dobit para za njih
 
Putovanja.ba
Administrator
Zavisi kakav i koliki fanatik mu naleti, cini mi se da su u asi cca 500KM
 
Član
ma daj ne vredi to nista neka proda meni:lol:
sala koliko ja znam ako su origi a ne pravljeni finoh para to vredi
 
Član
ma dzaba drug ne moze on to cijeniti kao ovi u asi ako misli prodati. realna cijena 200-250KM a 500 je fakat nerealno
 
Putovanja.ba
Administrator
emirEX_sa je napisao(la):
ma dzaba drug ne moze on to cijeniti kao ovi u asi ako misli prodati. realna cijena 200-250KM a 500 je fakat nerealno

Nisam reko kolko da cijeni nego kolko oni traze da moze okvirno cijenu formirat.

A uzmemo li u obzir da je velika potraznja za njima i da ih nema, komotno moze stavit i 500KM
 
Član
ma ljudi to se trazi kao zlato.da se ne lazemo ne vredi tih para ali potraznja i ponuda dominira cijenu
 
Legend
500 KM su novi u ASI
eh sad.. ti stariji, koliko bi kostali ne znam, sigurno vise nego ovi iz ase, al opet, kakva nam je realnost, nek bude sretan ak ih za 300 proda :)

potavi tamo hrvatima na vw club cro kupit ce ih neko sigurno, oni imaju para a i znaju cijeniti orginalno ;)
 
ako se odluči baš za prodaju prvo će oglas preko mene ići na ovaj forum bolje da od nas nekome ode kome treba pa ako ne onda dole
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top