Chiptuning Audi 100 2.5 TDI

Chiptuning Audi 100 2.5 TDI

Član
Pozdrav evo odmah posle registracije da piam i nadam se da cu dobiti odgovor od ljudi koji se tim bave ili imaju vec neko iskuctvo. Interesuje me sta dobijam ako uradim chiptuning na audija 100 2.5 tdi liniski motor 88 KW, koliko to kosta i imali nezeljenih posledica za motor i jos nesto dje to sve mogu uraditi.

Pozdrav i hvala na odgovoru.
 

DLS

Početnik
izvoll : http://www.smchiptuning.com/336/audi-100-2-5-tdi-115

ja bi uradio optimum ,, potrosnja ostaje ista,nesteti toliko motoru . 250 eura nije puno (200 sa popustom ...) a avdiju mozes cipovat u gradisci !
 

DLS

Početnik
ma jebe nas ovaj lik .uvjek online a nikad odgovorit . a mi se trudimo da pomognemo.. ctctct
 

DLS

Početnik
jesil ti vidio ovo ? http://www.smchiptuning.com/336/audi-100-2-5-tdi-115
 
Član
Vidio sam to ali kazu da bas to cipovanje nije ok za ovu kilometrazu ako ima neko da mi potvrdi da je radio sa toliko ili vise km nek se javi i kako mu se ponasa auto.
 
Legend
zavisi i od toga u kakvom ti je turbina stanju,ali Srdjan ce ti dati najbolji odgovor ;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
zavisi i od toga u kakvom ti je turbina stanju,ali Srdjan ce ti dati najbolji odgovor ;)

Posto je po malo poceo da dimi vjerovatno bih prvo trebao odraditi jedan servis turbine pa onda chip?
 
BHT Ovisnik
jednostavno se cujes sa srđanom,ili zovnes,ili ga na forumu nađi,detaljno mu opisi stanje,sta i kako,vratit ce ti odgovor,covjek zna svoj posao,nece ti sigurno naopako reci :)
 
Početnik
koliko je presao taj auto, na osnovu godista i toga sto je dizel barem 250 000KM, AKO JE MOTOR U DOBROM STANJU, turbo takodje, nema nezeljenih pojava onda SM OPTIMUM-om neces imati nikakavih problema,

ja sam radio prijatelju na istom takvom motoru remap prije 3 godine, on zivi u Dortmundu i presao je od kako je remapiran 270 000KM, sad na satu ima 530 000KM i crko mu je motor, tj karike su mu otisle..

takodje on je jedan od onih koji vozi pun, kroz njemacku rijetko gdje ide ispod 200km h
 
Član
muha je napisao(la):
koliko je presao taj auto, na osnovu godista i toga sto je dizel barem 250 000KM, AKO JE MOTOR U DOBROM STANJU, turbo takodje, nema nezeljenih pojava onda SM OPTIMUM-om neces imati nikakavih problema,

ja sam radio prijatelju na istom takvom motoru remap prije 3 godine, on zivi u Dortmundu i presao je od kako je remapiran 270 000KM, sad na satu ima 530 000KM i crko mu je motor, tj karike su mu otisle..

takodje on je jedan od onih koji vozi pun, kroz njemacku rijetko gdje ide ispod 200km h

Znaci tvoja preporuka je Zasto da NE :icon_smile:
 
Top