Četverotočkaši – statusni simboli: Voze “audija”, a sipaju za pet KM

Četverotočkaši – statusni simboli: Voze “audija”, a sipaju za pet KM

Član
Niko nije spomenuo ove sto su uvezli auta od 200 000/300 000+ Km i sto sipaju pun rezervar gledaj dok pola ljudi gladuje i sipa 5/10KM oni se razbacuju parama.

Ne znam nikoga da je kupio star auto sa toliko kilometara da sipa stalno puno goriva...obično takvi ljudi imaju dovoljno sredstava da kupe novo ili nešto daleko mlađe sa malo kilometara.
 
Član
isto tako npr. raja fura neke mobitele od 500 KM, a na telefonu nikad vise od 2 KM kredita,isto toliko u dzepu..nose se kopije brendirane odjece itd.
to su kompleksi bjednog i siritinjskog drustva, a mi takvo jesmo u vecini..
Evo par primjera:
"Kako ces ti guzit' sa dvicom, pa nijedna ti nece sjest' u to?? Da mi je da stari proda Golf 4, doda para, pa da kupim E60 i vozam picke." ili:
"Imas kredita da trebu prozovem svega ti ??" Imaju mobitel od 500+KM, nemaju 10 KF kredita na njemu ali je bitno da narod vidi telefon na stolu dok se pusi nargila. Ili kad rade nesto sezonski, sve pare daju na telefon od 1000 KM, patike od 300, da vidi raja. Imaju po 22 godine, ne vade cigaru iz usta i ne izlaze iz kafica, a zale se kako tabanaju i nemaju za vozacki i auto.
 
Član
U tim sam godinama, ali makar ne glumim nesto sto nisam. Telefon od 20 maraka ali imam kredita za nazvat :)
 
Poslednja izmena:
Član
Uvjek sipam koliko mi treba i nije mi problem 10 puta dnevno ici na benzisku. Vecinom slipam za 20 to mi je 5 dana na posao i malo po gradu ono na kafu i tako.
 
Član
Evo par primjera:
"Kako ces ti guzit' sa dvicom, pa nijedna ti nece sjest' u to?? Da mi je da stari proda Golf 4, doda para, pa da kupim E60 i vozam picke." ili:
"Imas kredita da trebu prozovem svega ti ??" Imaju mobitel od 500+KM, nemaju 10 KF kredita na njemu ali je bitno da narod vidi telefon na stolu dok se pusi nargila. Ili kad rade nesto sezonski, sve pare daju na telefon od 1000 KM, patike od 300, da vidi raja. Imaju po 22 godine, ne vade cigaru iz usta i ne izlaze iz kafica, a zale se kako tabanaju i nemaju za vozacki i auto.
nema bas tu neke logike ja kad sam vozio golfa guzio sam redovno i razne perverzije pravio , sa audije evo jos suh
doduse drugacija je situacija ali eto , ne jebe auto nego jebac :D
al ono definitivno ima treba koje se loze na to, sto opet ne znaci da ti likovi sto ih pokupe jebu, al valjda sa dobrim autom privlace vise paznje samim tim imaju vece sampouzdanje, u svakom slucaju bolje je bolje od loseg , i vjerujem da vecina tako i radi ili bi uradila tj. ako ima pare da izdvoji 20000 za auto izdvojit ce pa makar kasnije sipala za cenera
 
Poslednja izmena:
Član
nema bas tu neke logike ja kad sam vozio golfa guzio sam redovno i razne perverzije pravio , sa audije evo jos suh
doduse drugacija je situacija ali eto , ne jebe auto nego jebac :D
al ono definitivno ima treba koje se loze na to, sto opet ne znaci da ti likovi sto ih pokupe jebu, al valjda sa dobrim autom privlace vise paznje samim tim imaju vece sampouzdanje, u svakom slucaju bolje je bolje od loseg , i vjerujem da vecina tako i radi ili bi uradila tj. ako ima pare da izdvoji 20000 za auto izdvojit ce pa makar kasnije sipala za cenera

Ja sam u golfu kecu vazda pristavljao a kada sam kupio BMWa slabo brate... drugari govorili da mi treba veći BMW privjesak da se vidi na stolu, sta ja znam.
 
Član
Sipam koliko mi treba dok imam, a ako zafali živit ću zdravo i pješačit. Imam "stara" auta sa puno kilometara ali 100% ispravna. Koristim ih kad mi trebaju ni manje ni više.
Kad neko ima Yugu ili kakav jeftiniji auto prihvatljivo mi je da ukapava za 5KM. Kad neko ima auto od 20.000KM, a sipa za cenera to mi je bezveze.
Počesto kad pođem na posao vidim lika sa Q7. Dvije godine je vozio sa neispravnim lijevim farom.
 
Član
Jadni su oni koji uz pomoc bmw-a ili audija misle da su jebaci. Jos uz to mole starce za 5km za gorivo i 1km za kahvu.

Ja sam u 21. polozio. A guzio od 16. redovno. Do 21. vozio se autobusom u kurvaluke.

Dok su vrsnjaci sa bijesnim pilama cekali uzaludno po kaficima, da ih neka zamoli za jedan krug, ja sam vodao mace u setnju...

Nisu sve "maca diskrecija" i slicne.

Ne vrijedi ni ferrari ako si smotan, i nemas svoj stav...
 
Top