čepići za alu felge???

čepići za alu felge???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
edo je napisao(la):
enese znam da ih ne treba lijepiti,ali to ču da uradim da mi ih ne mogu skinuti,ali pitanje hoče li i to uspjeti...

moze 100% znam inace kad neko uzme cepice a da ne pasu na felge,ona smola i ocvrscivac,kistom namazi krug unutra i na cep,kad ustekas,ono sto bude viska obrisi,dok se osusi to je smrtno stegnuto,moze ga samo prebiti....
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Ejh sad Edo, pa ne mozemo se tako razbacivati! Hehe, salim se...
drago mi je da radovi napreduju, samo nek se nesto zanimljivo desava... i ja sam danas uzeo nekakve xenonske sijalice u ljubicastoj boji... al´ nisam odmah skontao... i nakon sto sam ih postavio, vidim ljubicastu svjetlost baca... kontam sta je ovo tito te ne jebo, kad ono sa strane pise purple. Jeb´ga sad nek´ stoje par dana, dok ne skontam kakvu bolju opciju. HEHE
:D

Ista situacija ti je bila kad je Filip_HGT kupio te sijalice i mislio da su bijele i kad ih je stavio razocaro se na njima sa strane pise purple kaze svijetli ko novogodisnja jelka i odmah ih skinuo. trebao si uzeti super bijele ili plave i mirno. a eto moglo se svakom dogoditi

Uzeo sam danas nove, super white H7 12V 55W... takva mi je fabricka... htjeo sam uzeti onu od 100W, al´ posto se sada non-stop vozi pod svjetlima kontam da mi sta ne sprzi... jer ove od 100W se pravo brzo griju...
 

edo

Član
evo dobio sam poklopce danas,i belaj odmah imaju samo one zakačke,pa ne kontam kako da ih zalijepim da drži,e još me zanima,šta kad jednom bude bilo potrebe za balansiranjem???kako ih onda skinuti....
 

MyX

Član
edo je napisao(la):
evo dobio sam poklopce danas,i belaj odmah imaju samo one zakačke,pa ne kontam kako da ih zalijepim da drži,e još me zanima,šta kad jednom bude bilo potrebe za balansiranjem???kako ih onda skinuti....

opaaa, pa nis ne govoris hadzija, svaka cast na radovima i neka ti je sa srecom.

Eh, a kda budes htio zalijepljene cepove skinuti, onda ih polomis, kupis druge i ponovno zalijepis :D
 
Legend
edo je napisao(la):
evo dobio sam poklopce danas,i belaj odmah imaju samo one zakačke,pa ne kontam kako da ih zalijepim da drži,e još me zanima,šta kad jednom bude bilo potrebe za balansiranjem???kako ih onda skinuti....

MyX je napisao(la):
edo je napisao(la):
evo dobio sam poklopce danas,i belaj odmah imaju samo one zakačke,pa ne kontam kako da ih zalijepim da drži,e još me zanima,šta kad jednom bude bilo potrebe za balansiranjem???kako ih onda skinuti....

opaaa, pa nis ne govoris hadzija, svaka cast na radovima i neka ti je sa srecom.

Eh, a kda budes htio zalijepljene cepove skinuti, onda ih polomis, kupis druge i ponovno zalijepis :D

jebiga tako je :icon_biggrin:,ma daj ustekaj ih,nije valjda sudjeno da ti ih maznu!!Trebo si onda i ti skinuti od nekog hehehe
 

MyX

Član
enesss je napisao(la):
edo je napisao(la):
evo dobio sam poklopce danas,i belaj odmah imaju samo one zakačke,pa ne kontam kako da ih zalijepim da drži,e još me zanima,šta kad jednom bude bilo potrebe za balansiranjem???kako ih onda skinuti....

MyX je napisao(la):
edo je napisao(la):
evo dobio sam poklopce danas,i belaj odmah imaju samo one zakačke,pa ne kontam kako da ih zalijepim da drži,e još me zanima,šta kad jednom bude bilo potrebe za balansiranjem???kako ih onda skinuti....

opaaa, pa nis ne govoris hadzija, svaka cast na radovima i neka ti je sa srecom.

Eh, a kda budes htio zalijepljene cepove skinuti, onda ih polomis, kupis druge i ponovno zalijepis :D

jebiga tako je :icon_biggrin:,ma daj ustekaj ih,nije valjda sudjeno da ti ih maznu!!Trebo si onda i ti skinuti od nekog hehehe

Ako vec dodje do toga (ne daj Boze), krenu likovi skidati, a ono ne ide, zalijepljenjo, raja se skidajuci iznervira i fino ti ispara cijelo auto, sta ces onda.....ili ti polome retrovizore, znaci, stavi cepove, ne lijepi ih i uzivaj u voznji... ;)

PS: i moli Boga da ti sacuva auto i pripadajucu opremu :D
 

edo

Član
ma neču ih lijepiti ko ih jebe,nek skinu,da bog da im žena gremlina rodila i dosta od mene...
ko jebe bagru...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top