čepići za alu felge???

čepići za alu felge???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
evo sad sam obišao sve moguće otpade od sarajevo do kiseljaka,pa velas,pa onaj shop kod wise,pa onu prodavnicu prije raskršča prema mostaru sa desne strane i nigdje ne nađoh čepiće za felgice...

ako ih neko ima ili zna kako doći do njih neka kaže molim vas...
plačam 5 km po komadu,a motiv je da piše borbet ili vw:


 
Legend
Motive mozes kupiti ili na pijaci ili da ti neko izradi u stampariji vise nego jednostavno. Sto se tice cepova njih potrazi u nekom Audi Seat VW reno salonu samo da nije ASA cijena se krece od 3-5 KM obavezno idi sa svojim autom ili ako nisu na autu felge ponesi jednu.

Sve ovo iz iskustva pricam jer sam i ja u potrazi za cepovima tj nasao sam ih ali moram odvuc kola da vidim koji pasu.
 

edo

Član
evo naručio sam borbetove originalne poklopce dobit ču ih za 30 km,samo da vas pitam čime da ih fiksiram najbolje da ih ovi gradski lešinari ne skinu???
 

edo

Član
dali če držati kada mi pokušaju čakijom da skinu???ako ne onda ću uzeti trenutno ljepilo pa nek se
bar napate....
 
Legend
njih ne treba ljepiti,oni se ustekaju ako na to mislis......
a ako hoces da budu smrtno zaljepljeni,uzmi onu smolu sto ljepi stakloplastiku.....ona se za alu prihvati kao da je dio njega...
 

edo

Član
enese znam da ih ne treba lijepiti,ali to ču da uradim da mi ih ne mogu skinuti,ali pitanje hoče li i to uspjeti...
 

edo

Član
e moj sporting danas sam poludio tražeči ih...tako da mi je rekao 50 km da bih mu ih(šala...)
evo naručio sam danas masku bez znaka i spojler donji prednji od GTI-a...project polahko
napreduje,a slijedeće sedmice idu štopke tamne originalne...
 
Član
Ejh sad Edo, pa ne mozemo se tako razbacivati! Hehe, salim se...
drago mi je da radovi napreduju, samo nek se nesto zanimljivo desava... i ja sam danas uzeo nekakve xenonske sijalice u ljubicastoj boji... al´ nisam odmah skontao... i nakon sto sam ih postavio, vidim ljubicastu svjetlost baca... kontam sta je ovo tito te ne jebo, kad ono sa strane pise purple. Jeb´ga sad nek´ stoje par dana, dok ne skontam kakvu bolju opciju. HEHE
:D
 
Član
Vec mi je kesa nestalo... HEHE
Nemam vise para ni da racun od vode platim. Hoce da mi vodu iskljuce... ccc
:icon_exclaim:
 

edo

Član
kišnica je nekad bila popularna...ma šaliim se,al tako je to kad čovjek nešto voli i đaba...
jebo račun...hahahhahahaha...
 
Član
Sporting je napisao(la):
Ejh sad Edo, pa ne mozemo se tako razbacivati! Hehe, salim se...
drago mi je da radovi napreduju, samo nek se nesto zanimljivo desava... i ja sam danas uzeo nekakve xenonske sijalice u ljubicastoj boji... al´ nisam odmah skontao... i nakon sto sam ih postavio, vidim ljubicastu svjetlost baca... kontam sta je ovo tito te ne jebo, kad ono sa strane pise purple. Jeb´ga sad nek´ stoje par dana, dok ne skontam kakvu bolju opciju. HEHE
:D

Ista situacija ti je bila kad je Filip_HGT kupio te sijalice i mislio da su bijele i kad ih je stavio razocaro se na njima sa strane pise purple kaze svijetli ko novogodisnja jelka i odmah ih skinuo. trebao si uzeti super bijele ili plave i mirno. a eto moglo se svakom dogoditi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top