Cd Mp3 player stekanje,zapinjanje pomoc !

Cd Mp3 player stekanje,zapinjanje pomoc !

Po pravilu možeš spojiti jer bi time samo pojačao vezu ali može nastati problem ako te tanke žice dobijaju struju preko ključa. Ako on nije okrenut tu nema struje a ako bi na to mjesto okačio od upaljača uvijek bi imao struju. Tako da prvo vidi kako je spojeno. Pozz i nema na čemu.
prijatelju muzika mi se pali i bez kljuca al vidis kad bi proveo jos od upaljaca struju bili mogla ona biti jaca i provest se kroz ove tanke zice i zapalit mi auto ili ta struja ide u samo jednom smjeru ako me razumijes znaci kuda prolazi da ne moze se vracati bez obzira sto dolazila cak i iz drugog smjera pozzz
 
Član
Po pravilu struja je uvijek ista gdje god krenula, samo ako ti već žice idu iz auta preko kompjutera on može da prati potrošnju ili možda daje određeni napon pa u tom slučaju možeš imati problem ako spajaš dodatnu žicu. U ovo nisam siguran tako da drugi možda bolje znaju. Ako već nećeš da riskiraš osječeš samo + i - od konektora i spojiš na žice od upaljača i riješena stvar. Kasnije uvijek možeš te stare žice zalemiti gdje su bile i sve vratiti kako je bilo. Pozz
 
Po pravilu struja je uvijek ista gdje god krenula, samo ako ti već žice idu iz auta preko kompjutera on može da prati potrošnju ili možda daje određeni napon pa u tom slučaju možeš imati problem ako spajaš dodatnu žicu. U ovo nisam siguran tako da drugi možda bolje znaju. Ako već nećeš da riskiraš osječeš samo + i - od konektora i spojiš na žice od upaljača i riješena stvar. Kasnije uvijek možeš te stare žice zalemiti gdje su bile i sve vratiti kako je bilo. Pozz
ok prijatelju hvala ma stari je audi 80 cc tako da nema sta mjeriti nego samo da lupa :D pozzz
 
Po pravilu struja je uvijek ista gdje god krenula, samo ako ti već žice idu iz auta preko kompjutera on može da prati potrošnju ili možda daje određeni napon pa u tom slučaju možeš imati problem ako spajaš dodatnu žicu. U ovo nisam siguran tako da drugi možda bolje znaju. Ako već nećeš da riskiraš osječeš samo + i - od konektora i spojiš na žice od upaljača i riješena stvar. Kasnije uvijek možeš te stare žice zalemiti gdje su bile i sve vratiti kako je bilo. Pozz
evo prijatelju taman oprobao jutros u voznji opet mi ugasi prednje zvucnike na sekund a woofer radi a primjetio sam kad volume samnjim ispod 16 radi samo woofer a kad pojacam jace radi sve a muzika nimalo sada ne treperi niti ista al jednostvno iskljuci zvuk na sekund pa vrati a nisam jos spajao dodatni plus i minus i ugasi ja auto i za 10 minuta imao nesto da obavim ja da upalim muziku kad protectna muzici uvijek neki problem i samo iskopcao i ponovo ukopcao zice i ponovo radi
 
Top