CD/MP3 player KUPOVINA

CD/MP3 player KUPOVINA

AnDel je napisao(la):
drug prohodaj malo po tusu mobilmedia i tehnomarketu za 250km mozes uzeti i neki peeonirov al opet trazi s usb-om bloototh itd...imas sony novi model je takav oko 220km a i kvaltitetno je...plus puna plocica..i JVC je dosta dobar ima extra zvuk..bolji i od sony
po meni

al ova preporuka od ALPINE je vrh a jeftino vrhunski brend...i plus se kasnije dobro proda jer je na cjeni

oki
razgledacu po marketima kad uhvatim vremena da sve to obidjem jer me posao koci u tom obilazenju i trazenju playera i jos nekih sitnica.
 
Član
Sony_CDX-GT20.jpg


U Technomarket-u kupljen, plaćen 119,00 KM, 1.5 godinu nikad nikakve greske, čita sve formate, nema USB. Moja topla preporuka ide za ovaj CD/MP3 osim ako nisi extremni audiofil.:cool:
 
Dreboo je napisao(la):
Sony_CDX-GT20.jpg


U Technomarket-u kupljen, plaćen 119,00 KM, 1.5 godinu nikad nikakve greske, čita sve formate, nema USB. Moja topla preporuka ide za ovaj CD/MP3 osim ako nisi extremni audiofil.:cool:

imo sam ovako slican ovome sony player dobro je sluzio dok ga ne ukradose hehe

a eo dobio sam ponudu danas od lika iz grada da mi on nadrami neku audio opremicu za auto u njemackoj pa da mi posalje vamo...:icon_smile:
 
Top