CD/MP3 player KUPOVINA

CD/MP3 player KUPOVINA

najbolje ti je onda malo prosetati po trznim centrima omega tus ovo ono pa tu imas dobrog izbora samo do koliko para si spreman izdvojiti imas i na caraudio.ba kod muhe .....
 
passat2003 je napisao(la):
najbolje ti je onda malo prosetati po trznim centrima omega tus ovo ono pa tu imas dobrog izbora samo do koliko para si spreman izdvojiti imas i na caraudio.ba kod muhe .....

jedno 250 km

olivermx3 je napisao(la):
Imam ja 3 playera 2 Lg i jedan Panasonic svi su mp3 i cena je svih je po 80km...

imas li neke slike da vidim dal mo pasu:icon_question:
 
Ja mislim ako se ne varam da u caraudio kod muhe imas akciju za Alpine mo3 mislim da je u toj oblasti koliko si spreman izdvojiti...A za te pare mozes naci sebi nov mp3 sa usb marke SONY ili PIONEER ......
 
Ako ces cisto da svira, da sluzi dugo SONY ti je vrh sto se tice SREDNJE klase, vec ako hoces nesto dobro uzmi ili PIONEER ili ALPINE, ALPINE je dosta dobar i ja ga preporucujem ;)
 
zen3dom je napisao(la):
Ako ces cisto da svira, da sluzi dugo SONY ti je vrh sto se tice SREDNJE klase, vec ako hoces nesto dobro uzmi ili PIONEER ili ALPINE, ALPINE je dosta dobar i ja ga preporucujem ;)

ok
pogledat cu kod muhe na sajtu tom da vidim imali nesto sto bi mi pasalo.

hvala vam na preporuci:icon_smile:
 
zen3dom je napisao(la):
Ako ces cisto da svira, da sluzi dugo SONY ti je vrh sto se tice SREDNJE klase, vec ako hoces nesto dobro uzmi ili PIONEER ili ALPINE, ALPINE je dosta dobar i ja ga preporucujem ;)

ja mislim da sto se tice playera da je uvjek bolje kupiti nov nego polovan jer nikad ne znas koliko je koristen i u kakvom je stanju a koliko vidim moze izdvojiti za nov komotno cak i PIONEER ja mislim da ih ima sa USB za ove pare...ispravite me ako grijesim
 
Član
Kvalitet : kud ces dalje
Cijena : kud ces dalje
ALPINE 219KM ( u cijenu ukljucen PDV i dostava sirom BiH ) .
http://www.caraudio.ba/slike/cde-100UB.jpg

evo ti starnica
http://www.caraudio.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=99&Itemid=1
 
Evo sad bas gledam imas na startnoj stranici odma ALPINE mp3 nov sa garancijom i ostalo sto mu treba za 219 KM u to je uracunato i dostava ....znaci porucis i cekas.... caraudio.ba
 
Član
drug prohodaj malo po tusu mobilmedia i tehnomarketu za 250km mozes uzeti i neki peeonirov al opet trazi s usb-om bloototh itd...imas sony novi model je takav oko 220km a i kvaltitetno je...plus puna plocica..i JVC je dosta dobar ima extra zvuk..bolji i od sony
po meni

al ova preporuka od ALPINE je vrh a jeftino vrhunski brend...i plus se kasnije dobro proda jer je na cjeni
 
Top