Case moding

Case moding

Član
Upanes? Ti i tvoj jarancic ti mara popili esenciju koju gargamel pravi i misli da je bog! Ajd sad upani iz rasprave samnom
 
Ako je UPANI NA/U onda je po nekoj jebenoj analogiji i logici ISPANI IZ ?
Al kakav ti i logika
Nije mi jaran nego si dosadan i pretjerujes pa nije tesko primijetit.
Aj uzivaj care :*
 
Član
Slobodno nek dodju...
Sonnyblack kako mozes na mene pljuvat vazda....a pogledaj postove mare pa onda reci jesam li ja levat?
 
Član
Slobodno nek dodju...
Sonnyblack kako mozes na mene pljuvat vazda....a pogledaj postove mare pa onda reci jesam li ja levat?

Nego po kome će pljuvati nego po tebi? Upao si u ovu temu i počeo mene da citiraš i da mene vrijeđaš a niti si bio učesnik niti se ko tebi obratio, i redovno to radiš na većini tema. Dozovi se malo.
 
Član
Zao mi te stvarno. Eto sazaljevam slucaj sto poceh polemiku sa likom poput tebe! Naravno da sam usao u raspravu jer si napao lika sto je za svoje pare kupio sebi nesto sto voli! Tj ti si njega poceo da podjebavas pa sam ja tebe! Spusti se malo nemoj da cekas cvoku u glavu da se vratis u futrolicu!
 
Član
Zao mi te stvarno. Eto sazaljevam slucaj sto poceh polemiku sa likom poput tebe! Naravno da sam usao u raspravu jer si napao lika sto je za svoje pare kupio sebi nesto sto voli! Tj ti si njega poceo da podjebavas pa sam ja tebe! Spusti se malo nemoj da cekas cvoku u glavu da se vratis u futrolicu!

Duvaj ga ti malo, eto jesi čuo, nisam ja sa tobom ovce čuvao da se ti meni tako obraćaš, to ti svojim jaranima tako, ako ih imaš sa takvim stavom. Ja nikoga nisam napao, nego sam iznio svoje mišljenje, a to što si ti ograničen i smatraš da je to bio napad i zajebavanje, to je tvoj problem. I ajd razguli sada, nemoj više da mi se obraćaš ni na jednoj temi.
 
Član
Frulicu u sake i sviraj ovcama koje vidim cuvas. Ja sam isao u skolu i ne bi bio "jarane" sa nekim papcima tipa ti!
 
Top