Case moding

Case moding

Član
Prijatelj me zovne da mu postavim ledice u komp i pristanem,s obzirom da ima jako dobar kompjuter i kuciste to je ispalo vrhunski i odlucim napraviti i sebi
dodem kuci od njega onako zagrijan i pocnem
pocetno stanje




nakon toga padne mi na pamet ideja da kablove provucem kroz onu kao mrezicu ili ukrasni bulzir,ali nisam puno trazio to,pala je dobra inovacija


i tako lagano pocnem




zavrsim sa svim tim zatim na red dolaze diode

skopcane su na napojnu na 12V i kad je upaljen komp i one svjetle,posto me navecer znaju iritirati takve stvari ponekad,napravim i skriveni prekidac



na kraju par stickera i to sve ovako ispadne


 
Član
rlK6Af3.jpg
m0XjCgm.jpg

bANRb8J.jpg

F4KzmU1.jpg
Evo mojih škatulja ,
jel se mogu nabaviti takve ledice na usb imam prostor za provuci kabal nazad do utora ???
 
Poslednja izmena:
Član
Evo mojih škatulja ,
jel se mogu nabaviti takve ledice na usb imam prostor za provuci kabal nazad do utora ???
ne znam da li imaju neke na usb,ali instalacija obicne led trake uopste nije komplikovana,na napojnoj imas prazan dzek,crna je masa i na zutu koja je 12V stavis plus i to ti je to,kada je upaljen komp i ledice svijetle,uslikat cu pa cu postaviti
EDIT
to je ovo

samo sam ja na traci od dioda na minus lemio zutu zicu,a plus crnu (mala zabuna) tako da je zuta masa a crna napon,jednostavno je,krajeve zica izoliras i to je to
 
Poslednja izmena:
Top