Carbon folija (kako lijepiti) ?

Carbon folija (kako lijepiti) ?

Da, zavisi od laka, ako je fuser farbo povuci ce boju za sobom. Dogadjalo se i to.
A sapunica se i moze koristi al ako lijepis velike povrsine, tipa haube i krova, za ovu unutra nema nikakve potrebe za vodom/sapunicom, samo fen u lagano. Industrijkim je puno lakse radis kad se ustelis, al z apocetak dovljan i ovaj za kosu ;)

dobro bi doso neki prajmer ili ljepilo stavit na ivice.
 
Zanimljiv ovaj video...Ipak cu ja to pokusat prvo na ovim rukohvatima unutra pa onda na vecu povrsinu :D
Kako vidim ni ovaj u videu ne koristi nikakva sredstva,pa probacu i ja bez ikakvih spricanja i slicno :123:
 
Član
kad lagano ugrijes a potom razvuces foliju ona prije prioni na povrsinu koju lijepis, tako da sto se tice tvoje unutrasnjosti nemas potrebe ni za kakvim dodatnim ljepilom, samo dobro pripremi povrsinu;)
 
Član
amaterski ne treba stediti na foliji kao ovaj jer je puno lakse kad na krajevima ima vise folije i onda samo odsjeces poslje visak ;)
 
Moze se lijepit i na velie povrsine na suho, ja sam tako naucio i samo tako i lijepim, u pocetku je bilo malo problema sa baloncicima, sad vise nema, ko pista :)

pogledaj po yt-u, uglavnom svi pro rade na suho.

@Armin: ljepilo nikad nije na odmet stavit malo ispod ivice
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Moze se lijepit i na velie povrsine na suho, ja sam tako naucio i samo tako i lijepim, u pocetku je bilo malo problema sa baloncicima, sad vise nema, ko pista :)

pogledaj po yt-u, uglavnom svi pro rade na suho.

@Armin: ljepilo nikad nije na odmet stavit malo ispod ivice

sta ti upotrebljavas, koje ljepilo koristis
znam da nije na odmet, posebno na ostrim ivicama, jer ce tu od vanjskih uticaja vjerovatno nekad popustit
 
Folija dosla jutros,malo sam eksperimentirao na poklopcu pepeljare i unutrasnjem retrovizoru...
Sto bi rekli da se uvijat hehe....malo vise zagrijat i savija se lako,ne ostaje baloncica niti nepozeljnih linija.
Kad jos malo upraksam i ne bil otoplilo vani pa da se bacim na instr tablu lagune :icon_smile:

Hvala za foliju clanu "Edo_16v" :123:
 
Član
I kod mene je hauba radzena "na suho"doduse prvi put smo sje*ali foliju,al zato se popravni isplatio,samo lagano,i zivce u dzep i ima da bude ok ;)
 
Meni je drug na caddy-u radio ins.tablu, ja sam malo pomagao, trebalo nam je cijele dvije noci da sve dovrsimo, nije nimalo jednostavno uraditi ako hoces da ispadne kako treba, jos on radi sa tim i uradio bezbroj auta i tabla je jedino sto nece da uzme da radi.. pozz

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003178578013&sk=photos
 
Top